Zobrazení 2019: 2334695
Zobrazení celkem: 61994118

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 19.06 12:31 - 2019

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Volné termíny 7. - 19.7. pro letní tábory, sportovní soustředění.  Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu za 5.900,-Kč./ noc. Venkovní vyhřívaný bazén 4 x 8 m. Tělocvična v ceně pobytu.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 19.06 10:35 - 2019

OBEZŘETNOST kéž se ráda zhostí role KAMARÁDA = stále aktuálnější ...

Pořad, při kterém děti s nadšením spolupracují.
Přijedeme i do škol s menším počtem dětí!!
Každé dítě obdrží tématickou publikaci.

(více na www.5522.cz)

Datum vložení : 18.06 23:49 - 2019

Horský hotel Vltava, školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy

Do malebného prostředí Krkonoš v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku Vás zve  H O R S K Ý   H O T E L   V L T A V A  s celoročním provozem.
Nabízíme ubytování ve třech budovách o celkové kapacitě 144 lůžek, ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny a školní lyžařské výcviky, školy v přírodě, školní výlety, školicí a firemní pobyty, sportovní soustředění, turistiku a cykloturistiku.

Školy mají budovu plně k dispozici včetně společenské místnosti, rozlehlých teras, travnatého hřiště s ohništěm a dětského koutku s pískovištěm. V hlavní budově lze využít finskou saunu a vířivou vanu.

Z doprovodných programů doporučujeme návštěvu koňské farmy s možností projižďky na ponících, dále můžeme nabídnout kvalitní přednášku zástupce Krnapu s videoprojekcí nebo besedu se zástupcem Horské služby.

S okolních výletů doporučujeme navštívit Krkonošské muzeum ve Vrchlabí /4 km / se stálou výstavou umění a řemesel umístněnou ve třech překrásných historických domech a výstavu Expozice na téma Kámen a život, Člověk a hory v Augustiniánském klášteře vzdáleném jen pár metrů. Velmi zajímavý je i výšlap na Žalý /6 km /, kde je na vrcholu z 18 m vysoké kamenné rozhledny za jasného počasí jeden z nejlepších výhledů v Čechách.

Web : www.vltavahotel.com
Email : pajula@volny.cz
Datum vložení : 18.06 10:00 - 2019

Veselé zápichy

Jedny veselé zápichy jsou už  vyprodané, tak jsme připravili nové, stejně veselé. Opět na e-shop www.bd-tova.cz. Dlouho neváhejte, super cena, ale omezený počet.

Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte se, a využijte tak ještě výhodnějších cen.

BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124, 615 00 Brno
(vchod z ulice Filipínského)
e-mail: grmelova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz

Web : bd-tova.cz
Email : grmelova@bd-tova.cz
Datum vložení : 18.06 08:33 - 2019

Triumph Board - SPECIÁLNÍ NABÍDKA DOTYKOVÝCH MONITORŮ PRO ŠKOLY

Pro naše zákazníky připravujeme návrh řešení vč. instalací.
ZAVOLEJTE SI NEBO NAPIŠTE O CENOVOU KALKULACI (NABÍDKU).

Web : www.fast-projektory.cz
Email : info@fast-projektory.cz
Datum vložení : 16.06 20:22 - 2019

LETNÍ ŠACHOVÝ TÁBOR Mariánská dáma 2019 - přihláška ke stažení

Nadace Mariánská a ŠK Baník Příbram pořádá

LETNÍHO ŠACHOVÉHO TÁBORA Mariánská dáma 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na třináctý letní šachový tábor v Mariánské. Připravte se na ideální podmínky pro šachy

– klid uprostřed nádherné krušnohorské přírody v nadmořské výšce nad 850 m. Červených
   krvinek se tedy bude tvořit dost a okysličování hlavního šachistického nástroje tak bude
   zajištěno.

Tábor je určen výhradně pro šachisty ve věku 6 –17 let všech výkonnostních skupin. Nešachisté jsou zváni pouze jako doprovod, publikum, sourozenci apod. Jako každoročně se během tábora uskuteční vážný turnaj se zápočtem na ELO a je samozřejmě možnost zvýšit si výkonnostní třídu. Každým rokem tábor opouští několik šťastlivců, kterým se pod dohledem oficiálního rozhodčí výkonnostní třída a ELO zvýšilo.

Kdy:   20. - 27. 7. 2019 (sobota – sobota).
          Nástup do 12:00, odjezd do 11:00

Kde:   Horská Chata Na sluníčku, Mariánská u Jáchymova 8, 362 51 Jáchymov