Zobrazení 2019: 689441

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 15.02 14:57 - 2019

Pastelkový notový sešit - nejzábavnější notový sešit pro malé muzikanty / eNoty.eu

Web : www.enoty.eu/pastelkovy-notovy-sesit-nejzabavnejsi-notovy-sesit-8328
Datum vložení : 15.02 13:34 - 2019

Grévin by Chocotopia - muzeum čokolády a voskových figurín - zvýhodněný vstup pro školy - AKCE!

Web : www.chocotopia.cz
Email : info@chocotopia.cz
Datum vložení : 15.02 13:10 - 2019

Tvořivé dílničky pro školy - Benecko

Web : www.starbenecko.cz
Email : starbenecko@seznam.cz
Datum vložení : 15.02 11:21 - 2019

KREATIVNÍ TVOŘENÍ

Vážení přátelé a milovníci kreativního tvoření,

připravili jsme pro Vás nové zábavné postavičky i s možnosti jejich vlastního, levného zhotovení. Jedná se o figurky kuřátek, žabiček, myšek, ptáčků a mnoho dalších jiných dekoračních materiálů a výrobků. Věříme, že v době nepříznivého počasí a v předvelikonočním období Vás naše nabídka osloví a při tvorbě vlastních dekorací si užijete hodně zábavy.

Naši návrháři neustále pracují na dalších nových dekoracích a materiálech, které jsou navíc levné a pomáhají při rozvoji kreativity všech věkových kategorií. Rádi přivítáme Vaše náměty k tomu, aby naše nabídka mohla být stále zajímavější.

Pokud jste MŠ, škola či jiná instituce a zaregistrujete se s IČ, můžete u nás nakupovat za pro Vás jistě velmi zajímavé ceny.

Při objednávce nad 1900,- Kč bez DPH (2299,- Kč s DPH) budete mít dopravu zdarma.

Kde nás najdete: www.centroflor.cz

Přejeme Vám radostné tvoření a spoustu zajímavých nápadů.

Váš CENTROFLOR, s.r.o.

CENTROFLOR, s.r.o.

Šluknovská 402

407 78 Velký Šenov

info@centroflor.cz

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 15.02 11:20 - 2019

Krycí sítě na pískoviště

Zhotovujeme krycí sítě na pískoviště, doskočiště či bazénů dle vámi zadaných rozměrů. Materiál je velmi pevný a lehký, odolný proti UV záření. Dodávka je včetně
upevňovacího materiálu a návodu montáže. Montáž je velice jednoduchá. Objednávky zasílejte prosím mailem, v případě potřeby vám poradíme telefonicky na čísle 737 678 290.

Web : www.patchwork.xf.cz
Email : zdenapetrikova@seznam.cz
Datum vložení : 15.02 11:20 - 2019

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 36 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V zimě máme k dispozici dětský lanový vlek, v létě vyhřívaný bazén ( květen - září ).

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 15.02 11:08 - 2019

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského - program na březen 2019

Web : www.npmk.cz
Email : pedagog@npmk.cz
Datum vložení : 15.02 10:37 - 2019

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz
Datum vložení : 14.02 08:41 - 2019

ŠKOLY V PŘÍRODĚ V MORAVSKÉM KRASU

Rekreační zařízení Vyhlídka se nachází v Moravském krasu a již 19 let se specializujeme na pobytové akce dětí a mládeže. K tomuto účelu jsme celý objekt zrekonstruovali. Sportovní vyžití  v našem rozlehlém areálu, wellness centrum 50 metrů od objektu. Nabízíme stavování 5 x denně + pitný režim zdarma. Na každých 10dětí pedagog zdarma. Vstřícný přístup.

www.vyhlidka-blansko.cz

Web : www.vyhlidka-blansko.cz