Zobrazení 2019: 3263632

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

dětská kola

Nabízíme dětská kvalitní kola za nízké ceny!

Web : www.obchod-detem.cz/detska-kola.html
Email : info@obchod-detem.cz
Datum vložení : 01.04 09:02 - 2014

SK MG AJUR Hradec Králové

Pořádáme nepřetržitý konkurs do klubu moderní gymnastiky. Přijímáme děvčata ročníků 2005 - 2009. Pokud máte zájem všechny informace najdete na našich webových stránkách www.ajurhk.cz  Dále přijímáme do oddílu inline rychlobruslení chlapce i děvčata ve věku 6 - 15 let.

Web : www.ajurhk.cz
Email : radek.urminsky@centrum.cz
Datum vložení : 17.03 11:50 - 2014

Sněžník Dolní Morava

Nabízíme  možnost celoročního ubytování v hotelu Sněžník na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem. Nad hotelem je rozlehlý les s hájovnou
a pod hotelem koryto horního toku řeky Morava.

UBYTOVÁNÍ VČETNĚ PLNÉ PENZE A PITNÉHO REŽIMU - 350,00, nabízíme i možnost individuální SLEVY (dle počtu osob a délce pobytu).

- hotel je dvoupatrový - kapacita je : 100 lůžek , 2-5 lůžkové pokoje
- sociální zařízení je na chodbách
- na pokojích je  pouze umyvadlo se studenou a teplou vodou
- klubovna na patře (ping-pong, fotbálek, šachy...)
- wi-fi připojení zdarma po celém hotelu
- parkoviště přímo u hotelu
- možnost školení , přednášek na  klubovně či v druhém sále jídelny v přízemí - např. o činnosti horské služby
- jídelna
- restaurace
- restaurace nabízí poctivou  českou kuchyni

Pro jarní, letní a podzimní pobyty: u hotelu ohniště s posezením pro
táboráky  , kurty na tenis, nohejbal , volejbal , hřiště pro děti

- v těsné blízkosti je v areálu  nově vybudovaný dětský park, lanové centrum, lezecká stěna s dalšími  atrakcemi i pro nejmenší
- u dětí je velice oblíbené ,,Pohádkové Česko - cesta pro děti"  - v případě zájmu jsme schopni vše zajistit

- celoročně otevřeno:
- bobová dráha Alpine coaster - jedna z nejdelších v ČR (1200m), adrenalinová věž
- vojenské muzeum - nejunikátnější muzeum v ČR rozlohou i expozici
- pevnost Hůrka (hurka.boudamuseum.com) - jeden z pilířů obrany čs. republiky z let 1935-38, největší na našem    území rozsahem zpřístupnění
- prohlídka kláštera - zahrnuje kostel, ambity, klášterní hrobku, nádvoří poutníků a klášterní kapli atd.

- při přízni počasí je doporučován výšlap na Kralický Sněžník k pramenu řeky Moravy
- rozhledny Klepáč, Val, Buková hora, Suchý vrch
Samozřejmostí je i služba vlastního průvodce po místní oblasti, a to zdarma.

V zimním období - hotel je v těsné blízkosti nově vybudovaného ski-areálu, který nabízí sjezdovky všech obtížností (dvě čtyř-sedačkové lanovky, dvě kotvičky, tratě jsou na sebe navázány spojovacími cestami, bobová a sáňkařská dráha , mini ski-areál pro nejmenší či začátečníky - instruktoři k dispozici), každých  20 min u hotelu
zastavuje skibus, který je zdarma a do 5 min Vás doveze k nástupním místům sjezdovek.
Více se dozvíte na:
Hotel Sněžník
Dolní Morava 73
ubytovani@hotel-sneznik.cz

Datum vložení : 09.03 13:13 - 2014

Bártek rozhlasy s.r.o.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz
Datum vložení : 20.02 12:39 - 2014

SUPER NABÍDKA PRO ŠKOLY - ZIMNÍ TÝDENNÍ POBYT

SUPER CENA za zimní týdenní  pobyt včetně SKIPASU-

školky 2670,-Kč, I. stupeň 2880,-Kč,  II. stupeň 3090,-Kč, střední škola 3300,-Kč.

Novinkou tohoto roku je nová sportovní hala přímo propojená s objektem pensionu o rozměrech 20 x 15 m, s výškou stropu 8,5 m. Na povrchu jsou dřevěné parkety. Připraveny jsou dva badmintonové kurty a jeden kurt na volejbal. Dále je k dispozici závěs pro akrobatický rock and roll.

Web : www.pensionradvanice.cz
Email : pensionradvanice@email.cz
Datum vložení : 06.02 12:25 - 2014

LYŽAŘSKÉ KURZY na Horské chatě Dům sv. Josefa v Beskydech

Nabízíme Vám lyžařské kurzy na naší horské chatě v r. 2014 za
cenu 360,-Kč s plnou penzí, vč. pitného režimu.

Srdečně Vás zveme k nám na hory užít si pěkný lyžařský kurz v roce 2014!

Web : www.dsvj.cz
Email : dsj@volny.cz
Datum vložení : 10.12 13:03 - 2013

Školní sety od prověřeného dodavatele již od 1.189 Kč

Web : www.insgraf.cz
Email : insgraf@insgraf.cz
Datum vložení : 06.12 10:36 - 2013

FIMO HMOTA

Modelovací hmota, která dobře drží tvar, je určená pro detailní zpracování. Je ideální pro výrobu nejrůznějších dekoračních předmětů. Nyní akční nabídka - již od objednávky zboží nad 500Kč bez DPH - doprava zdarma.

Web : www.stejkr.cz/skola-fimo-katskup240.php
Email : hajkova@stejkr.cz
Datum vložení : 03.12 09:40 - 2013

Dekorační sítě

Nabízíme velký výběr dekoračních sítí do školek a škol. Sítě nabízíme v různých velikostech a barevném provedení. Prohlédněte si nabídku na našich webových stránkách.

Nově připravujeme také dekorační sítě v růžové barvě!!

Web : www.kvrezac.cz
Email : info@kvrezac.cz