Zobrazení 2019: 3263836

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Zpěvníky do VŠECH škol zcela ZDARMA pro KAŽDÉ dítě:

OBEZŘETNOST kéž se ráda zhostí role KAMARÁDA je program, který plní svůj účel od chvíle, kdy školy objednané publikace předají dětem k aktivnímu používání v rodinách. Jelikož obsahují texty písní, jsou osvědčenou pomůckou k přípravě dětí na hudebně výchovné představení.

Více na stránce www.5522.cz

Web : www.5522.cz
Datum vložení : 21.09 20:48 - 2019

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V létě vyhřívaný bazén.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 21.09 17:24 - 2019

Noty do školy na jedno kliknutí nyní se slevou 18%! / eNoty.eu

Web : www.enoty.eu/noty-do-skoly
Datum vložení : 21.09 09:51 - 2019

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 21.09 09:15 - 2019

Horský hotel POŠTA - pobyty a rekreace pro školní kolektivy

Horský hotel POŠTA je dnes plně přizpůsoben pobytům pro dětské skupiny vybavení i ochotou vprsonálu se zkušenostmi již od r. 1996. V hotelu usilujeme o vyšší kvalitu ubytování a služeb pro školy v přírodě, sportovní soustředění, tábory. Hotel pro 50 osob leží v Dolním Maxově, Josefově Dolu.  Oplocená zahrada nabízí minigolf, kuželky, prostor pro disco. Nádherná příroda Jizerských hor je hned za dveřmi, vodopády, rozhledny, dětské hřiště ...

Horský hotel Pošta je nejstarším hotelem Dolního Maxova. Leží v nejdolnější části Dolního Maxova jen pár metrů od mostu, který spojuje pravý, tedy maxovský břeh říčky Kamenice s protějším břehem, na kterém již leží Josefův Důl a Antonínov. Kolem hotelu dnes procházejí tři turistické trasy, které odtud stoupají jedním směrem na maxovský hřbet a druhým kolem Mariánské hory dále do hor.

Hotel kategorie tří hvězdiček je dnes zaměřen zejména na skupinové pobyty pro děti. Ideální je pro např. sportovní soustředění klubů, které vyžadují vyšší standart ubytování, školy v přírodě v komfortnějším prostředí.

Pro skupinové pobyty dětí zajištujeme ubytovací služby již od r. 1996 a neustále usilujeme o vyšší kvalitu ubytování. Vyhovíme individuálním požadavkům, stravu připravujeme přímo na hotelu ze surovin, nikoli polotovarů. Pitný režim je zajištěn po celý pobyt.

Horský hotel POŠTA
Dolní Maxov 118
468 44 Josefův Důl

E-mail: hotel@horskyhotelposta.cz

Web : www.horskyhotelposta.cz
Email : hotel@horskyhotelposta.cz
Datum vložení : 21.09 09:14 - 2019

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz
Datum vložení : 19.09 21:38 - 2019

Výlet, adaptační kurz, lyžařský výcvik - jedeme se spolužáky na Lipno

Web : https://www.lipno.info
Email : damian.viktor@lipno.info
Datum vložení : 19.09 09:11 - 2019

Stanislav Chudoba - Rotag

Milý přátelé,

na podzim tohoto roku vyjde nové CD s písničkami vydané pod názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH.

Je to ojedinělý projekt veselých písniček, které na texty MARIE ADAMOVSKÉ složil a nahrál na akustické hudební nástroje TOMÁŠ PERGL, který společně s JITKOU MOLAVCOVOU i písničky nazpíval.

Věříme, že budete tímto CD nadšeni stejně tak, jako vaše děti.

CD můžete již nyní objednávat na e-mailu: vydavatelstvi@rotag.cz

Jeho cena je 299Kč. CD obsahuje texty všech písní včetně jejich hudebních doprovodů.

Seznam písní:

O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE, O SMOLÍČKOVI, O ČERVENÉ KARKULCE, O ZLOBIVÝCH KŮZLÁTKÁCH, O KOBLÍŽKOVI, HRNEČKU VAŘ, O BUDULÍNKOVI, O RYBÁŘI A ZLATÉ RYBCE, O VELIKÉ ŘEPĚ

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 19.09 08:38 - 2019

Podzimní tvoření pro děti a rodiče

Web : WWW.molitanove-vyrobky.cz
Email : info@hapasport.cz
Datum vložení : 15.09 21:51 - 2019

Velký předsezonní výprodej florbalových holí

Speciální nabídka pro školy
- sada 5ti florbalových míčků za 99kč