Zobrazení 2021: 1295312
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 69207332

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Divadlo kouzel Pavla Kožíška - představení pro školy

Představení pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Datum představení si můžete vybrat ze stávajících termínů nebo se domluvíte na jiném.

Web : www.divadlokouzel.cz
Email : produkce@umeleckaagentura.cz
Datum vložení : 29.05 20:18 - 2020

Muzeum loutkářských kultur - programy pro školy

Web : www.puppets.cz
Email : olga.havlikova@puppets.cz
Datum vložení : 30.04 11:45 - 2020

Muzeum města Brna - programy pro školy na březen 2020

Web : www.spilberk.cz
Email : muzeum.brno@spilberk.cz
Datum vložení : 30.03 00:15 - 2020

Výprodej - sleva 10 % na celý sortiment

Z důvodu stěhování skladu a provozovny jsme spustili akci: 10 % slevu na veškerý sortiment pro objednávky nad 1500 Kč. Školským zařízením zasíláme na fakturu. Využijte časově omezené měsíční akce a výhodně nakupte do školky, družiny i do školy didaktické hračky , dřevěné hračky, výukové pomůcky, puzzle, kartičky, kreativní razítka a potřeby atd.
Sleva se vám automaticky načte v košíku.
www.a-toys.cz

Web : a-toys.cz
Email : info@a-toys.cz
Datum vložení : 15.03 20:30 - 2020

Stanislav Chudoba - Rotag

Vážení přátelé,

NABÍZÍME VÁM S VELKOU SLEVOU KRÁSNÉ VÁZANÉ KNÍŽKY, z důvodů uvolnění místa ve skladu, pro další nové tituly. Knížky můžete darovat svým předškoláčkům. Obsahují i zvláštní list pro věnování.

Jedná se o knížku O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE s krásnými ilustracemi Pavlíny Kourkové. Děj popisuje pohádkovým způsobem, jak se na Zemi dostalo zlo pomocí zlých bytůstek z vesmíru. Vše nakonec dobře dopadlo, jako v každé pohádce.

Dále se jedná o knížku s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI, s ilustracemi Evy Sýkorové.  Její děj se odehrává v rakouských Alpách, kde se Honzík skamarádí s horským skřítkem a prožívá s ním nádherná dobrodružství v nám neznámých světech.

Obě knížky jsou ve formátu A4, v tuhé vazbě, se stránkou určenou pro věnování. Při objednávce 5ks a více je cena 80Kč za jednu knížku.

Bližší informace o knížkách najdete na www.rotag.cz  v sekci vázané knihy.

Dále si vám dovolujeme nabídnout nádherné CD s názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH V PODÁNÍ JITKY MOLAVCOVÉ A TOMÁŠE PERGLA.

CD stojí 299kč, ale při objednání současně s knížkami vám jej poskytneme za cenu 200Kč.

Objednávky pište na adresu: vydavatelstvi@rotag.cz

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 10.02 11:41 - 2020

POBALTÍ + PETROHRAD / doplnění autobusů

HLEDÁME ŠKOLU NA DOPLNĚNÍ AUTOBUSU - POBALTÍ + PETROHRAD! Možná jste s náma byli na Pobaltí a v Helsinkách. Nyní (díky tomu, že Rusko zrušilo víza) jsme rozšíříli tuto nabídku o Petrohrad. Potřebujeme pár žáků - studentů na doplnění autobusu. Budete-li mít zájem, neváhejte nás kontaktovat: 596 811 696.
POBALTÍ + PETROHRAD

Web : www.gattomacek.cz/
Email : gattom@email.cz
Datum vložení : 06.02 15:51 - 2020

INTERAKTIVITA - AKCE

Nabízíme akční řešení interaktivity.
původní cena 116990,-
cena do 20.12.2019  94490,-

Web : www.nabytek-honza.cz
Email : reditel@nabytek-honza.cz
Datum vložení : 04.12 11:21 - 2019

Kreativní tvoření pro školy - vytvořte si svoji dekoraci - objednávky materiálu

Vážené paní ředitelky a učitelky,

vytvořte si s dětmi svoji dekoraci a bavte se!

Je čas na zábavu a tvoření. Vytvořte si z vatových kuliček a dalšího materiálu postavičky podle vaší fantazie. Zábava pro malé i velké tvořitele. Pojďte a bavte se s námi. Tvořící materiály a pomůcky pro vaše tvoření od českého výrobce.

Nízké ceny.

Materiál na poskládání postaviček objednávejte na:

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 08.11 13:45 - 2019

Bártek rozhlasy s.r.o.

Web : www.rozhlasybartek.cz
Email : obchod@rozhlasybartek.cz
Datum vložení : 07.11 09:38 - 2019

PÍSMENKOVÝ DETEKTIV - SLABIKY A HLÁSKY

Písmenkový detektiv  je pokračování úspěšného titulu Rozvoj řeči - zvuky a slabiky. Nyní u nás v nabídce

Web : https://www.logopedie-vendy.cz/hry-pro-podporu-rozvoje-reci/pismenkovy-detektiv-slabiky-a-hlasky/
Email : obchodvendy@seznam.cz
Datum vložení : 20.10 23:21 - 2019

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021