Doporučené firmy

Vyhledávání produktů a služeb v katalogu firem - zadejte hledaný výraz

Pomůcky - potřeby - služby

Zviditelněte Vaší firmu na celém internetu

Možnosti umístění Vaší nabídky na tomto portále s propojením na hlavní portál www.pro-skoly.cz + dalších 5 portálů zaměřených na školství:

• Firemní zápis LOGI umístění pod firemním zápisem karta ve Vámi vybraných třech sekcích.

• Vaši firmu zařadíme dle popisu Vaší činnosti až do tří kategorií jako je např. ( služby pro školy, vybavení pro školy, s podrobným rozdělením činnosti pro dohledání Vaší firmy. Možnost vložení loga společnosti se základním popisem a kontaktem s přesměrováním na Vaše www stránky. V portále
    www.pro-skoly.cz jste dohledáváni na klíčová slova zaměřená na Vaši činnost a tím dosahujete lepšího dohledání Vaší firmy na celém internetu.

Doba trvání nabídky minimálně:
    1 rok: firemní zápis s logem a základní nabídku (s přesměrováním na Vaše www stránky)

AKCE - firemní karta - 33% + banner na hlavní straně ZDARMA

• Firemní zápis KARTA + MINI prezentace (samostatná reklamní firemní karta) umístění v prvotních pozicích ve Vámi vybraných třech sekcích s vytvoření vlastní reklamní karty Ukázka ZDE
  • Vaše nabídka se v sekcích „Doporučujeme“ řadí na Všech portálech školství na předních pozicích.

• Máte k dispozici své přihlašovací jméno a heslo, přes které můžete měnit veškeré údaje ve Vaší zákaznické kartě, takže Vaše informace jsou neustále aktuální.

• U reklamních karet máte možnost rozesílat svou nabídku do všech tzv. zpravodajů všech portálů školství.

• Vaši nabídku zde můžete vkládat neomezeně po celý rok s upozorněním na nabídku zboží, produktů či služeb, které právě chcete klientům představit.

• Tato nabídka je po uložení okamžitě rozeslána do všech již zmiňovaných portálů školství (cca 11 500 škol )a je viditelná a okamžitě přístupná všem ředitelům škol i široké veřejnosti.

• Ze všech zmiňovaných portálů školství vede zpětný odkaz na Vaši nabídku do katalogu www.pro-skoly.cz

• Vaše nabídka se zároveň automaticky řadí chronologicky podle datumu do Vaší firemní karty a zůstává tak snadno pro všechny dohledatelná

• K firemní kartě na rok dostanete banner na hlavní stranu, na Vámi zvoleném portále na jeden měsíc zdarma!!!

Firemní karty jsou vytvářeny s propojením vyhledávačů na internetu (Seznam, Atlas, Centrum, regionální vyhledávače a další) s vlastní základní optimalizací SEO na klíčová slova pro přední umístění Vaší nabídky na internetu na předních pozicích. Vlastní administrací s možností vkládání a rozesílání nabídky s propojení na dalších 5 portálů zaměřených na školství

Doba trvání nabídky minimálně:
1 rok: firemní zápis s logem s podrobnou firemní kartou (přesměrování na reklamní kartu s aktuální nabídkou + foto nabídky až 10 ks + veškeré kontakty na Vaši firmu + mapa + e-mail + Vaše www stránky)

• Firemní banner vytvoření a umístění samostatného banneru jednotlivě do Vámi zvolených portálů školství a jejich různých stran

• Vaše nabídka je zde propagována formou měnícího se banneru, který zákazníka naláká na pestrost nabídky.

• Po kliknutí na tento banner se hypertextovým přesměrováním uživatel přesune na Vámi zvolenou nabídku (na Vašich či jiných www stránkách).

• Bannerová reklama je viditelná na TOP pozicích (hlavní strana, umístění vedle navigace portálů, pod přihlašovacími údaji, a podobně)

• K banneru na rok dostanete firemní kartu na celý rok zdarma!!!

Portál
www.pro-skoly.cz je pro každého uživatele volně přístupný na Internetu Díky mediím a propojením s největšími portály (např. Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz ….) je široce podporován.

Na této adrese se nachází výběr zatříděných odkazů dle oborů činnosti, podle kterých je možno vyhledat firmu. Postup naleznete zde

Na základě volby ze strany zadavatele hledání, je pak Vaše firma dohledána a kontaktována. Vložením odkazu do této databáze získáte jedinečný odkaz na internetu. Podrobné údaje o této službě Vám zašleme automaticky poštou na uvedenou e-mailovou adresu dle kontaku..

Informace a možnosti umístění Vaší nabídky + další informace o portálu získáte prostřednictvím našeho operátora na telefonních číslech:
469 620 064 / 469 659 156 / 469 659 173.

Věříme, že Vám propojenost s tímto portálem velmi rychle přiblíží mnoho nových klientů.

Internet Top s.r.o.

Návštěvnost portálů z internetu za posledních 30 dní
    Zobrazeno stran 1.den   15 351
    Zobrazeno stran 30 dní   494 875