Zobrazení 2019: 3263647

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Hotel Krakonoš Benecko - Podzim 2019 - animační program pro školy

Na podzim 2019 jsme pro školy připravili školní pobyty
s animačním programem na téma Krkonošské pohádky.

Hotel Krakonoš leží na Benecku v srdci Krkonoš. Benecko je vyhlášené pro své nezapomenutelné výhledy, jedním z nich je výhled na Kotelní jámy. Právě z těchto hor vychází na začátku Krkonošských pohádek Krakonoš a my Vás a Vaše žáky zveme také do pohádky.

Program pro děti je vždy od 14:00 do 17:00, programem bude děti provázet Ančí, děti se dozví něco o horách, jak se na nich žilo dřív, budou vyrábět, sportovat a těšit si můžete také na opékání buřtíků a příchod Krakonoše.

Děti si kromě vzpomínek domů přivezou i mnoho krásných výrobků.

Hotel má kapacitu 85 lůžek, ubytování je v 28 pokojích. 14 pokojů má vlastní sociální zařízení, 14 má společné sociální zařízení na patře. K dispozici je prostorná jídelna a učebna. Stravování je 5x denně (snídaně formou rautu, svačinka, oběd – polévka a hlavní chod, svačinka, večeře – hlavní chod). 1x za pobyt večeře formou opékání.

Ceny (při pobytu na minimálně 4 noci):

1. - 3. třída 480 Kč / dítě / noc

4. - 5. třída 490 Kč / dítě / noc

6. - 9. třída 500 Kč / dítě / noc

Na každé 10. dítě je 1 dospělý zdarma, ostatní dospěláci mají stejnou cenu jako děti.

V ceně je pobyt, strava a program včetně materiálu na vyrábění.

Těšíme se na Vás!

podzim

Kontakt: 728 266 595

david@hotel-krakonos.com

Davidová Denisa

www.hotel-krakonos.com

Web : hotel-krakonos.com
Email : david@hotel-krakonos.com
Datum vložení : 13.09 12:58 - 2019

Chocotopia – 2 v 1 : Muzeum čokolády & Muzeum voskových figurín a legend - zvýhodněný vstup pro školy - AKCE!

Web : www.chocotopia.cz
Email : info@chocotopia.cz

PROGRAM PRO ZŠ - UKÁZKY ŘEMESEL - České muzeum stříbra v Kutné Hoře

Dobrý den,

srdečně vás zveme na ukázky řemesel ve čtvrtek  19. září, který pořádá České muzeum stříbra, p.o. v Kutné Hoře ve spolupráci se Střední  umělecko-průmyslovou a vyšší odbornou školou Turnov. Představena budou následující řemesla: umělecké zámečnictví a kovářství, šperkařství, broušení a rytí drahých kamenů, umělecké odlévání, plošné a plastické rytí kovů.  Akce je vhodná pro žáky 8. a 9. tříd a bude probíhat v prostoru průčelí sídla muzea u Hrádku od 9.00 do 14.00 v Kutné Hoře.

S přáním pěkného dne
Mgr. Kateřina Vavrušková
historik, muzejní edukator

Barborská 28, 284 01 Kutná Hora
tel.: +420 702 239 440, 327 512 159, linka 31

Web : www.cms-kh.cz
Email : vavruskova@cms-kh.cz

Škola v přírodě, adaptační kurz v hotelu Renospond 2019

Zderaz
Vážený pane řediteli/paní ředitelko,

Rádi bychom Vám nabídli  možnost pobytu dětí  v našem wellness hotelu Renospond, který se nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny,v jedné z nejčistších oblastí České republiky – Toulovcovy maštale, nedaleko městečka Proseč.

Dopřejte dětem výlet v lokalitě bohaté na kulturní památky i přírodní krásy!

Ubytování a stravování
Hotel Renospond nabízí kapacitu 140 lůžek. Pro děti vaříme domácí stravu formou plné penze včetně pitného režimu a 2 svačin denně. V případě potřeby připravíme jakoukoliv dietu.

Služby k dispozici zdarma

V hotelu Renospond se děti rozhodně nudit nebudou! V rámci školy v přírodě či adaptačního programu nabízíme zdarma následující služby:

•    Učebny, dětský koutek
•    Zapůjčení balónů a sítě na volejbal
•    Dětské hřiště
•    Ohniště
•    Ruské kuželky
•    Trampolína, stolní tenis, fotbálek
•    Vířivá vana

Další služby
Rádi zajistíme autobusovou dopravu ze školy do našeho hotelu a zpět i na výlety do okolí. V případě nemoci či zranění zajistíme odvoz k lékaři..

Výlety do okolí

Náš hotel je ideálním odrazovým bodem pro zajímavé procházky po okolí. Oblíbené jsou například Toulovcovy maštale, záchranná stanice Pasíčka, Pivnická rokle, Skalní obydlí v obci Zderaz, rozhledny Terezka, Toulovcova a Borůvka či muzeum dýmek v Proseči.

Velmi navštěvované jsou také okolní hrady, zámky a skanzeny. Hojně navštěvované jsou například zámek Nové Hrady, zámek Litomyšl, hrad Košumberk a arboretum, betlém v Hlinsku nebo skanzen Veselý kopec. Dětmi velice oblíbenou volbou je také zábavní park s restaurací – Peklo Čertovina.

Ceník

MŠ – od 350 Kč, 1. stupeň – od 370 Kč, 2. stupeň – od 380Kč, 9. třída – od 390 Kč, Studenti – od 400Kč
/cena zahrnuje ubytování včetně plné penze, 2x denně svačina, pitný režim/
Na 10 platících dětí 1x doprovod zdarma
Děti doprovodu platí 50 % z ceny dětí

Pro rezervaci ubytování prosíme volejte na tel 469 321 282 a 777 848 384 nebo nám napište na náš email renospond@renospond.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým wellness hotelu Renospond

Web : www.renospond.cz
Email : renospond@renospond.cz

Triumph Board - SPECIÁLNÍ NABÍDKA DOTYKOVÝCH MONITORŮ PRO ŠKOLY

Pro naše zákazníky připravujeme návrh řešení vč. instalací.
ZAVOLEJTE SI NEBO NAPIŠTE O CENOVOU KALKULACI (NABÍDKU).

Web : www.fast-projektory.cz
Email : info@fast-projektory.cz
Datum vložení : 13.09 12:56 - 2019

Horská Chata Na sluníčku - adaptační a lyžařské kurzy - rezervace!

Horská Chata Na sluníčku, Mariánská u Jáchymova 8, 362 51 Jáchymov