Doporučené firmy

Základní umělecké školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Volné termíny pro letní tábory, sportovní soustředění.  Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu. Venkovní vyhřívaný bazén 4 x 8 m. Tělocvična v ceně pobytu.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 15.07 19:27 - 2019

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 15.07 16:38 - 2019

VŠE SE TOČÍ KOLEM OČÍ

S podporou lékařů nabízíme školám podnětná představení.
Co na to děti?

Úvodní představení s názvem „VŠE SE TOČÍ KOLEM OČÍ“, provází stejnojmenná dvacetistránková publikace. MŠ či ZŠ ji mohou obdržet neprodleně, a zcela ZDARMA, pro KAŽDÉ dítě (do 9 let). Doplňující čtyřicetiminutové představení, na kterém každý účastník obdrží opět zcela ZDARMA publikaci novou, je možno objednávat dodatečně, ať již ve stávajícím, anebo v příštím školním roce. Jelikož prezentaci zadáváme zpravidla interpretům z řad učitelů na ZUŠ, lze účinkovat v termínech, které si školy samy zvolí (vhodné pro zahájení "školy v přírodě"):

Více na www.5522.cz

Web : www.5522.cz
Datum vložení : 14.07 23:06 - 2019

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz
Datum vložení : 14.07 20:54 - 2019

Hotel Krakonoš Benecko - Podzim 2019 - animační program pro školy

Na podzim 2019 jsme pro školy připravili školní pobyty
s animačním programem na téma Krkonošské pohádky.

Hotel Krakonoš leží na Benecku v srdci Krkonoš. Benecko je vyhlášené pro své nezapomenutelné výhledy, jedním z nich je výhled na Kotelní jámy. Právě z těchto hor vychází na začátku Krkonošských pohádek Krakonoš a my Vás a Vaše žáky zveme také do pohádky.

Program pro děti je vždy od 14:00 do 17:00, programem bude děti provázet Ančí, děti se dozví něco o horách, jak se na nich žilo dřív, budou vyrábět, sportovat a těšit si můžete také na opékání buřtíků a příchod Krakonoše.

Děti si kromě vzpomínek domů přivezou i mnoho krásných výrobků.

Hotel má kapacitu 85 lůžek, ubytování je v 28 pokojích. 14 pokojů má vlastní sociální zařízení, 14 má společné sociální zařízení na patře. K dispozici je prostorná jídelna a učebna. Stravování je 5x denně (snídaně formou rautu, svačinka, oběd – polévka a hlavní chod, svačinka, večeře – hlavní chod). 1x za pobyt večeře formou opékání.

Ceny (při pobytu na minimálně 4 noci):

1. - 3. třída 480 Kč / dítě / noc

4. - 5. třída 490 Kč / dítě / noc

6. - 9. třída 500 Kč / dítě / noc

Na každé 10. dítě je 1 dospělý zdarma, ostatní dospěláci mají stejnou cenu jako děti.

V ceně je pobyt, strava a program včetně materiálu na vyrábění.

Těšíme se na Vás!

podzim

Kontakt: 728 266 595

david@hotel-krakonos.com

Davidová Denisa

www.hotel-krakonos.com

Web : hotel-krakonos.com
Email : david@hotel-krakonos.com
Datum vložení : 12.07 08:22 - 2019

Horská Chata Na sluníčku - adaptační a lyžařské kurzy - rezervace!

Horská Chata Na sluníčku, Mariánská u Jáchymova 8, 362 51 Jáchymov