Zobrazení 2020: 2821127

ÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýJihomoravskýVysočinaJihočeský PlzeňskýKarlovarskýPrahaStředočeský

ZUŠ Zdeňka Buriana Kopřivnice

ZUŠ Zdeňka Buriana

Ulice: Štramberská 1
Obec/město: Kopřivnice
Psč : 742 21
Kraj: Moravskoslezský kraj

Právní forma : Příspěvková organizace

Telefon, fax :

Fax: není uvedeno

www: http://www.zuszb.cz

Celý název :

Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice, příspěvková organizace

Chcete-li být přesměrováni přímo na Vaše www stránky, nebo změnit či vymazat údaje o Vaší škole, zavolejte našim operátorům na tel: 469 620 064 nebo zašlete kontaktní e-mail na petreje@internettop.cz s údaji Vaší školy a s žádostí o úpravu či vymazání dat.

.