Zobrazení 2020: 2829062

Telefon :

Nová kolekce Jaro-Velikonoce 2017

Dobrý den,
dovolujeme si Vám představit novou kolekci skládaček pro děti Jaro - Velikonoce 2017. Děti si tak mohou samy vyrobit jednoduchou jarní dekoraci. Balíčky obsahují všechny potřebné díly ke zhotovení figurky.
Skladem budou začátkem února, ale objednávat můžete už teď, zásilku Vám odešleme, až bude kompletní.
Jako vždy celou nabídku našich výrobků naleznete na našem e-shopu www.bd-tova.cz
A nepřehlédněte ještě probíhající výprodeje zimních skládaček a jarních balíčků.

Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte svou firmu - organizaci a využijte tak výhodnějších cen.

Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma, nad 3000 Kč dárek.
Děkujeme.

BD-TOVA, s.r.o.