Zobrazení 2020: 3166251

Ulice :
Město :
Telefon :

PF 2015 - Internet Top s.r.o.

Web : www.www-seo.cz
Email : petreje@internettop.cz
Datum vložení : 15.12 10:21 - 2014

Multimediální hudební mapa

Tuto mapu pro Vás vytvořil Jiří Sedoník student 1. ročníku magisterského studia oboru Geoinformatika na Univerzitě Palackého v Olomouci

Web : gislib.upol.cz/app/sedonik10/
Email : webmaster@pro-skoly.cz
Datum vložení : 27.10 12:44 - 2010

Telfonní seznam - NOVINKA!!!

Vážení zákazníci,

od 1.4. 2010 pro Vás všechny připravujeme převratnou novinku v propagaci Vaší firmy na těchto portálech školství a to nejen na internetu!!!

Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni z důvodu zaměření svých produktů a služeb pro děti, jsme pro Vás připravili TELEFONNÍ SEZNAM FIREM!!!

TELEFONNÍ SEZNAM FIREM umožní školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu, nebo společnost nabízející produkt či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje, nebo jejího názvu.

Zaregistrované firmy budou s propojením ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče zveřejněny nejen v elektronickém telefonním seznamu, ale i v tištěné formě TELEFONNÍHO SEZNAMU FIREM, který bude doručen ZDARMA do všech škol v ČR!!!

Věříme, že všem školám v ČR poskytneme rychlejší přístup k informacím od firem a společností poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.

Web : http://pro-skoly.cz/telefonniseznam.php
Email : webmaster@pro-skoly.cz