Zobrazení 2020: 2821127

Firma : ZuZu English Education, z.s.
Ulice : Koráb 131
Město : Tišnov

Totální výprodej eshopu

Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko,

využijte nyní možnosti k nákupu úžasných pomůcek pro výuku angličtiny do vaší školy či školky za 50% původní ceny. Sleva bude platná až do vyprodání všech zásob, poté bude náš eShop ZuZu4kids uzavřen.

Zboží, které na eShopu vidíte je skladem. Najdete zde anglické knížky, pracovní sešity, pomocné karty, široký výběr maňásků na prsty a na ruku, anglické výukové hry, razítka, sítě na zeď a mnoho dalšího.

Pro uplatnění 50% slevy použijte prosím tento slevový kód: TOTAL-SALE

Těšíme se na vaši návštěvu.

Web : www.zuzu4kids.com
Email : info@zuzu4kids.com