Zobrazení 2020: 247817

Město : Pstruží
Telefon :

Velikonoce

V nabídce našeho e-shopu najdete mnoho velikonočního zboží.

Nabízíme sady pro dekorování vajíček, velikonoční dekorace, plastová, dřevěná, polystyrénová vajíčka, adhezní fólie, dekorační papíry....

Web : www.b-obchod.cz
Email : obchod@b-obchod.cz
Datum vložení : 22.02 21:13 - 2017

AKCE - Kreativní papíry

Dobrý den.

Do 10.2.2017 Vám nabízíme všechny výtvarné a kreativní papíry v našem e-shopu www.b-obchod.cz za akční ceny.

Naleznete zde například barevné papíry, designové papíry s potiskem, origami, moosgummi (pěnovka), dekorační pásky, kreativní sady a mnoho dalších papírů pro tvoření.

Velký výběr potřeb pro kreativní tvoření za skvělé ceny naleznete na našem e-shopu. Vyberou si malí i velcí.

Web : www.b-obchod.cz
Email : obchod@b-obchod.cz