Zobrazení 2020: 2829368

Ulice : Horní 25
Město : Frenštát pod Radhoštem

Velikonoční tvořivé pískování

Nově a originální velikonoční šablony pro pískování s barevným pískem. Další motivy naleznete na e-shopu

Datum vložení : 03.04 12:45 - 2017

Velikonoční tvořivé pískování

Datum vložení : 03.04 12:27 - 2017

Pískování obrázků

Připravili jsme pro Vás další novinky z kreativní techniky pískování. Jedná se pískovci, sadu ABECEDA, nové motivy nástěnných hodiny a nové šablony s motivem Velikonoce a pohádkové bytosti.

Stále platí SLEVA pro organizace (školy, školky) - 20%. Sleva bude započtena po zadání IČ.

Datum vložení : 29.01 23:58 - 2017