Zobrazení 2020: 2829128

Ulice : Podnikatelská 565
Město : Praha - Běchovice

Seminář/školení BOZP: Provozní zaměstnanec – školské zařízení

Společnost Charhas, s.r.o. ve spolupráci s L+M Conzulting, s.r.o si Vás dovoluje pozvat na seminář, který je především určen školníkům, školnicím i provozním zaměstnancům, kteří odpovídají za údržbové a úklidové práce ve školách a školských zařízení.

Seminář bude veden tak, aby zaměstnanec měl prokazatelnou znalost z hlediska BOZP s využitím odbornosti a zkušeností lektorů.

Témata:

• Chemické látky (mycí a desinfekční prostředky), pravidla pro zacházení, bezpečnostní listy

• Práce ve výšce a nad volnou hloubkou (práce na žebříku)

• Práce na elektrotechnickém zařízení (vyhl. 50/78 Sb. § 4 zaměstnanci seznámeni)

• Práce se zahradní technikou (ručně vedená sekačka, křovinořez)

Seminář se uskuteční 20.2.2017 od 8:30 předpokládaný konec 14:00 hod. Registrace od 8:00 hodin.

Gymnázium Thomase Manna
Střížkovská 27/32

Tým lektorů:

Jiří Charvát – OZO v PR, Koordinátor BOZP na staveništi, zajišťuje BOZP a PO ve školách

Lenka Hlaváčová Charvátová – OZO v PR, zajišťuje BOZP i PO ve školách, pravidelně přispívá do odborného časopisu

Miroslav Frolík – revizní technik elektro

Cena: 1490,- (cena je konečná)

V ceně: drobné pohoštění, káva, čaj, voda, studijní materiály, osvědčení.

Přihlášky
prosím zasílejte na info@charhas.cz