Zobrazení 2020: 2821123

Firma : Forma studio
Ulice : Kšírova 343/99
Město : Brno

Vaše rodinné Vánoce v jednom albu

Nejen pro školáky!
Toto vánoční album je určeno k zakládání všech fotek, které voní skořicí  a vždy Vás pohladí na duši jako punč. Jak nádherný jste měli stromeček, jak se povedlo cukroví a jak jste se zas všichni sešli u večeře. Po čase bude úžasné sledovat jak se Vaše rodina rozrůstá a stále drží při sobě.

Uchovejte si kouzlo Vánoc napořád!

Datum vložení : 11.12 19:52 - 2016

Soutěž o nejlepší design školního foto alba.

Vyhlašte na Vaší škole soutěž o nejlepší design školního alba!

forma-studio.czTy nejoriginálnější pak zveřejnéme na našem facebooku a internetových stránkách!

Zároveň se alba stanou krásnou památkou a soutěž také jistě tradicí Vaší školy!

Třeba zrovna design některého žáka Vaší školy bude ten, který pak bude volně v prodeji.

Datum vložení : 27.11 15:36 - 2016

S naším fotoalbem budou mít školní fotky Vašich dětí vždy své místo.

Vytvořili jsme fotoalba, která se svým designem liší od všech ostatních a jsou ideální právě pro uložení školních fotek.

S naším fotoalbem budou mít školní fotky Vašich dětí vždy své místo.Jak jistě víte, velikosti fotek se každý školní rok mění. Když bude školní fotograf vědět, jaký požadujete formát do svého alba, bude tak moci svou nabídku služeb zacílit přímo na Vás.
Od teď mohou žáci vkládat fotky rok co rok a navíc tvořit i vzpomínkové zápisy.

Je hezké pozorovat, jak děti poctivě ukládají nové fotky do svého alba a chlubí se pak mezi sebou.
Díky fotkám z předchozích let lze krásně sledovat jak dítě roste, jak se mění okruh jeho kamarádů, zájmů a priorit. Už nehrozí, že by se školní fotky zaprášily, nebo dokonce úplně ztratily.
Pevná vazba fotoalba je uchová po dlouhé roky stále jako nové!

Web : www.forma-studio.cz/
Datum vložení : 09.10 20:01 - 2016

forma-studio.cz - Fotoalbum pro celou třídu

Vaše děti si zaslouží jen to nejlepší!

Myslete na jejich budoucnost už teď a uchovejte jim cenné vzpomínky na dobu, až se po nich budou ptát.

Děti tráví ve škole důležitou část dne a se spolužáky jsou většinou i po vyučování. Prožívají spolu první pevná kamarádství, úspěchy, první lásky a nové zážitky. Třeba právě tady poznají kamaráda na celý život.

Objednejte alba pro celou třídu, aby děti mohly své vzpomínky tvořit spolu a mít další nezapomenutelný zážitek.

- Vaše škola bude stylová a podporující kreativitu svých žáků;
- uchováte vzpomínky na školku nebo školu Vašich dětí;
- žáci mohou ukládat fotky z různých školních událostí a během celého roku do jednoho alba;
- můžete žákům připravit pěkný dárek k začátku školního roku;

Každá poptávka a objednávka je řešena individuálně
Pište nám, ptejte se nás, rádi Vám odpovíme!

Web : http://forma-studio.cz/
Datum vložení : 29.08 15:24 - 2016

Fotoalba pro školy a školky

Katalog produktůRádi Vám představujeme novinku na Českem trhu: Fotoalba pro pro školy a školky, studenty, školáky a rodiče.

Čím je to pro vás dobré a užitečné?

• uděláte Vaši školu jedinečnou a výjimečnou.
  • uchováte vzpomínky na školu / školku
  • žáci budou ukládat fotky z různých školních událostí do jednoho školního fotoalba
  • můžete žákům připravit pěkný dárek k začátku školního roku
  • jsou vhodné pro ročenky a skupinové fotografie.

Při každém otevření fotoalba si na školu žáci i rodiče vzpomenou s láskou a vděčností.

Albumy se skládají z listy na foto + stránky na přaní se skládají s listů dle velikostí fotografií (20x30, 15x20, 10x15) a stránkami na přaní.
Listy na foto jsou zabalené do průhledné folie.
Princip zakládání fotografií je podobný jako ve většině fotoalb - zasouvání do kapes. Fotky vložíte z vnitřní strany kapsy.
Vnitřní strana desek albumů a taky každá stránka má svůj  dekorativní obrázek.

Tato fotoalba jsou originálním spojením obyčejného alba k uchování důležitých vzpomínek na školní léta a umožňují uspořádané a vzhledné dopsání poznámek jako do fotoknihy.

S přáním krásného dne, Forma-studio.cz

Originální vazba a design jsou vhodné pro holky i kluky od nejmenších po studenty. Už se nestane, že se školní fotky zapráší a nakonec úplně ztratí - pevná vazba fotoalba je uchová nepoškozené a jako nové nekonečně dlouho.

Web : www.forma-studio.cz
Datum vložení : 26.07 10:35 - 2016