Zobrazení 2020: 2828674

Firma : Fajnpark
Ulice : Kozelkova
Město : Chlumec nad Cidlinou

FAJNPARK se těší na školy a školky..

Navštivte nás v zemi stvořené pro trávení volného času.

Otevíráme již 13.4.2017 od 10:00 hod.

Řídíme se heslem jednou a dost!  U nás platíte pouze vstupné a veškeré atrakce jsou již zdarma.

PRO MŠ, SŠ, TÁBORY, DDM:

- Nezapomeňte se registrovat (ohlásit) na uvedeném emailu nebo vyplněním formuláře na webových stránkách abychom Vám mohli uplatnit snížené vstupné pro školy a skupiny. Využijte dny otevřené jenom pro Vás, a to v období před letními prázdninami. V týdnu otevíráme již v 9:00.

Park nabízí atrakce pro děti od věku 2 let a je zaměřen na trávení volného času s rodiči a kamarády.

Ceník vstupného naleznete na internetových stránkách..

Naleznete centrum pro nejmenší neboli Miniměsto, dále Hopsálkov (tvořeno trampolínami, bungee jumpingem,..), zoo cars, ufo cars, skákací hrady a mnohé další. Pro procházky nabízíme stezku zvanou Bosov. Pro ochromení úsek lesem Dinopralesem a také stezku mezi našimi zvířátky na farmě, kteří Vás vždy uvítají..

Zvířátkov
Dinopark
Hopsálkov

V parku samozřejmě nezapomínáme na menší občerstvení, včetně sladkého koutku.

Fajnpark naleznete mezi Prahou a Hradcem Králové, ve městečku zvaném Chlumec nad Cidlinou.

Těšíme se na VÁS.

FAJNPARK s.r.o.

Zábavní park v srdci polabské nížiny.

Web : fajnpark.cz
Email : vyletdofajnparku@email.cz
Datum vložení : 12.05 10:26 - 2017

Rozšiřujeme pro Vás zábavný park FAJNPARK

Navštivte nás v zemi stvořené pro trávení volného času.

Otevíráme již 13.4.2017 od 10:00 hod.

Ceník vstupného naleznete na internetových stránkách..

Naleznete centrum pro nejmenší neboli Miniměsto, dále Hopsálkov (tvořen trampolínami, bungee jumpingem,..), zoo cars, ufo cars, skákací hrady a mnohé další. Pro procházky nabízíme stezku zvanou Bosov. Pro ochromení úsek lesem Dinopralesem a také stezku mezi našimi zvířátky na farmě, kteří Vás vždy uvítají..

Zvířátkov
Dinopark
Hopsálkov

V parku samozřejmě nezapomínáme na menší občerstvení, včetně sladkého koutku.

Těšíme se na VÁS.

FAJNPARK s.r.o.

Zábavný park v srdci polabské nížiny.

Web : fajnpark.cz
Email : vyletdofajnparku@email.cz