Zobrazení 2020: 247125

Firma : Asociace MISA ČR, z. s.
Ulice : Matoušova 48/4
Město : Liberec

Nabídka aplikace programu MISP na vaší škole

Už jste slyšeli o jedinečnosti programu MISP?

Z naší zkušenosti jsou po aplikacích programu MISP děti klidnější, pozornější, méně se hádají, mají lepší vzájemný respekt, prohlubují se vzájemné vztahy a na škole mizí agrese a šikana.

Aplikaci ve školách a školkách provádí vždy certifikovaný instruktor MISP.

Pro kontaktování certifikovaného instruktora a více informací o programu MISP navštivte webové stránky Asociace MISA ČR www.misa-cz.com.

Web : www.misa-cz.com
Email : misa-cz@seznam.cz
Datum vložení : 16.03 10:07 - 2017

Certifikovaný kurz Instruktorů programu MISP

Hledáte účinné preventivní programy do své školy či školky? Staňte se certifikovaným Instruktorem programu MISP.
Do jakých oblastí program MISP zasahuje:

• nová forma komunikace
  • etická výchova
  • prevence šikany
  • učení pohybem a dotekem
  • inkluze
Celou nabídku kurzů naleznete zde:

Více o programu MISP naleznete na oficiálních stránkách Asociace MISA ČR: http://misa-cz.com/

Datum vložení : 02.05 15:27 - 2016