Zobrazení 2020: 2829603

Prezentace penzionu Pohlednička pro školy a školky - Krkonoše

OSOBNÍ POZVÁNKA NA PREZENTACI

Penzionu POHLEDNIČKA

Pro školy a školky v přírodě, lyžařské výcviky či adaptační programy

www.penzion-pohlednicka.cz

Jelikož jste v minulosti využívali služeb našeho penzionu, nebo projevili předběžný zájem o naše služby, ať již pro školu v přírodě či lyžařský výcvik, dovolujeme si Vás tímto pozvat na prezentační akci našeho penzionu, která se bude konat v termínu

13.-14.5.2016

Program je krátký a nenáročný J :

Pátek:  16,00-17,00  příjezd na penzion , káva

17,00             prohlídka pokojů a prostor penzionu

17,30-18,00  ubytování

18,00             krátká prezentace možností výletů, sportovních vyžití a dalších možností

aktivit dětí na penzionu i okolí

19,30             večeře (kuřecí plátek, rýže)

Sobota:   8,00-8,30    snídaně (bufet)

9,00             vyklizení pokojů , odjezd

Akce je určena výhradně pro ředitele a učitele škol a školek a je zdarma. Počet míst je omezen, proto Vás prosíme, v případě Vašeho zájmu, o potvrzení Vaší účasti. Zároveň, pokud již uvažujete o pořádání akce pro Vaší školu či třídu u nás, a máte již termín, budete mít od nás pro vaší školu či třídu u nás zajímavý bonus J.

Za Pohledničku  Jiří Schneider, 777440300, info@penzion-pohlednicka.cz

Web : www.penzion-pohlednicka.cz