Zobrazení 2020: 2828645

Telefon : 602145100

Chata Espero - celoroční ubytování pro školní kolektivy

CHATA ESPERO - UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ KOLEKTIVY

Chata Espero je vhodná pro dětské a školní kolektivy, neziskové organizace, školení a větší skupiny. V okolí chaty vede velké množství turistických a cyklistických tras, po kterých je jen kousek do srdce Jizerských hor či Krkonoš, nebo na rozhlednu Štěpánka.
Nedaleko jsou také Ski areály PIZÁR Paseky nad Jizerou a Rejdice.
Chatu je možné navštívit celoročně, v každém ročním období má její okolí své kouzlo.

Kontaktní osoba: Blanka Staňková
Telefon: 602145100, 731 119 822