Zobrazení 2020: 2829523

Firma : Vše pro Vaše hřiště s.r.o.
Ulice : Hnanice 12
Město : Hrubá Skála

Vše pro Vaše hřiště - dle Vašich představ

Poskytujeme veškeré služby při přípravě a realizaci herních prvků v provedení dle Vašeho výběru, bezpečných herních ploch z litého EPDM granulátu, bezpečných mlhovišť a dalších vhodných doplňků na zahrady mateřských škol.

Přenechte všechny problémy s přípravou, návrhem a realizací dětského hřiště nám !

My se o to postaráme k Vaší plné spokojenosti.

Web : www.vseprovasehriste.cz
Email : info@vseprovasehriste.cz