Zobrazení 2020: 2829410

Firma : PETONA CZECH s.r.o.
Ulice : Maiselova 25/4
Město : Praha – Staré Město
Telefon : 775 689 518

Vypracování cenové nabídky, návrh vybavení pro Vaši školu - ZDARMA

Plánujete nově vybavit Vaši školu, rekonstrukci, výběrové řízení, větší objednávku…

Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat
- pomůžeme Vám s výběrem vhodných produktů. Možnost návštěvy u Vás ve škole, pomoc při výběru, zaměření místnosti, odborná konzultace.

Atypické provedení, vlastní rozměry a speciální požadavky. Jsme schopni pružně reagovat na veškeré podněty ze strany zákazníků!

Více přes poptávkový formulář www.petona.cz/poptavkovy-formular nebo na www.petona.cz

Web : http://petona.cz/poptavkovy-formular
Email : petona@petona.cz