Zobrazení 2020: 2821123

Ulice : Benecko 98
Město : Benecko

Penzion Maja - Benecko

Hezký den přeji milým ředitelkám, ředitelům, učitelkám, učitelům,

....náš penzionek v horském středisku Benecko si Vám dovoluje nabídnout  ubytování v nádherné rozmanité přírodě, která Vás při pohledu na ní zahřeje na duši. Penzionek nejen že leží v přírodě ve výšce 800 m.n.m. ale jeho poloha je výjimečná hlavně v zimním období co se týče dostupnosti lyžařských sjezdovek, (dětská sjezdovka 50 metrů za penzionem, kde krom vleku a lana naleznete jezdící pás. Další  sjezdovky do 200 metrů od penzionu.) ale i služeb v okolí 50 metrů 3 půjčovny  s lyžařským vybavením, 3 lyžařské školy, obchod s potravinami, pošta, ajn. Penzionek nabízí kapacitu pro 30 os. (23 lůžek + 7 přistýlek) po domluvě lze kapacita zvednou na úkor prostoru. Více informací naleznete na webových stránkách a na Vaši žádost Vám zašleme prezentaci s informacemi ohledně možnostech penzionu a ceny pro školky a školy.

S přáním hezkého dne Alan Petrlík

Web : www.penzion-maja.cz