Zobrazení 2020: 260136

Firma : City Parking Group s.r.o.
Ulice : Londýnská 41
Město : Praha 2
Telefon : 224311763

City Parking Group s.r.o. - BEZPEČNOST VAŠÍ ŠKOLY S KAMEROVÝMI A PŘÍSTUPOVÝMI SYSTÉMY

KAMEROVÉ A PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY PRO BEZPEČNOST VAŠÍ ŠKOLY

MOŽNOST I BEZ POČÁTEČNÍCH INVESTIC

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou možnosti zabezpečení školy formou přístupových a kamerových systémů.

Tyto systémy zvýší bezpečnost Vaší školy a ochrání před možnými riziky vstupu nepovolaných osob.

Společnost City Parking Group s.r.o. nabízí komplexní řešení od prvotního návrhu po instalaci, následný servis, poradenství, pojištění a zaškolení obsluhy. Bez počáteční investice platíte pouze za měsíční pronájem služby.

Hlavní výhody nabízených systémů:
- neustálý monitoring a kontrola objektů,
- kontrola přístupů osob do budov,
- přístupy prostřednictvím čipů či karet,
- vysoké rozlišení a úhel pohledu instalovaných kamer,
- individuální a profesionální návrhy dle situace u zákazníka,
- profesionální software v českém jazyce, jednoduchá obsluha,
- vzdálený dohled,
- automatické sledování pohybujících se objektů.

V případě, že ke škole náleží parkoviště, nabízíme další technologie, kterými je možné zajistit automatický, bezobslužný a spolehlivý provoz:
- závorové systémy,
- dohledové systémy,
- vodorovné a svislé dopravní značení,
- parkovací automaty na výběr poplatků.

V případě zájmu o další informace či nezávaznou nabídku nás prosím kontaktujte na tel: 724 743 284, 224 311 763 nebo zašlete krátký e-mail na kamerove-systemy@citypg.cz.

Web : www.cityparkinggroup.cz
Email : kamerove-systemy@citypg.cz