Zobrazení 2020: 3165631

Ulice : Pražská 55
Město : Ondřejov u Prahy

Obří stavebnice Cihličky pro dětičky

Obří stavebnice z velkých lehkých kostek, ze kterých lze snadno stavět a nadšeně bořit nepřeberné množství obyvatelných staveb (hrady, domky, věže, pyramidy, mosty, bunkry, zdi, křesílka,...) nebo je lze využít k pohybovým hrám. Cihličky jsou odolné, děti na ně mohou bez obav stoupat, sedat nebo lehat.

Stavebnice Cihličky pro dětičky

Sada 24 kostek je dostatečná pro velkou pokojovou stavbu. Český ekologický výrobek s atestací zdravotní nezávadnosti.

Web : www.cihlicky-pro-deticky.cz
Email : info@cihlickyprodeticky.cz