Zobrazení 2020: 2829432

Firma : HAGS Praha s. r.o.
Ulice : Platněřská 88/9
Město : Praha – Staré Město
Telefon : +420 251 611 317

Hags Praha s.ro. - Kompletní dodávky vybavení venkovní hřišť pro školy

Společnost HAGS Praha, s. r. o.
je globálním partner pro dodávky a vybavení pro vnější prostředí pro dětská hřiště, parky, sportovní a jiné rekreační plochy. Rádi Vám pomůžeme projít celým procesem od plánování a projektu k dodávce, montáži a údržbě herního vybavení, mobiliáře, fitness prvků a sportovních arén.

DODÁVÁME SPECIÁLNÍ HERNÍ PRVKY PRO DĚTI DO MATEŘSKÝCH ŠKOL

Do našeho sortimentu patří speciální herní prvky pro nejmenší děti tj. pro děti předškolního věku, tyto herní prvky jsou uzpůsobeny velikosti dětí a také jejich herním potřebám.

V naší nabídce naleznete i speciální sestavy a herní prvky pro handycapované.

Naše společnost je na trhu již 28 let a máme za sebou cca 1000 realizací po celé ČR.

Kompletní servis zahrnuje všechno od plánování po hodnocení podmínek a údržbu.
Když si zvolíte řešení od HAGSu, získáte pomoc od zkušeného zaměstnance HAGSu s mísními vazbami, který je dobře obeznámen s Vaším bežným životním a rekreačním prostředím. Výrobky HAGS jsou odolné a trvanlivé. Opotřebení se liší v závislosti na prostředí a míře používání. Tomu je přizpůsoben i výběr materiálu. Nabízíme i globální poprodejní podporu.

Proces:

• Jednání o hodnotě, místě a rozpočtu hry.
  • Úvodní schůzka a návštěva deného místa.
  • 3D návrh s celkovým přehledem a podrobnostmi.
  • Případně montáž a instalace.
  • Údržba a poprodejní podpora.
  • Průběžné sledování a kontakt.

více na našich    www.hagspraha.cz

Kontaktujte nás s poptávkou: hagspraha@hagspraha.cz

Tel./fax:    +420 251 611 317
Mobil:       +420 602 613 378