Zobrazení 2020: 247614

Firma : HAGS Praha s. r.o.
Ulice : Platněřská 88/9
Město : Praha – Staré Město
Telefon : +420 251 611 317

Velký výběr herních prvků pro předškolní a školní děti

V našem sortimentu naleznete speciální herní prvky pro nejmenší děti tj. pro děti předškolního věku, tyto herní prvky jsou uzpůsobeny velikosti dětí a také jejich herním potřebám.

Pro starší děti
můžeme nabídnout průlezky, lanové herní prvky, šplhací stěny a sklály, otočné prvky, rampy, sportovní a multifunkční sportovní arény, různá fitness zařízení ,......... a mnoho dalšího.

Naše společnost je na trhu již 21 let a máme za sebou cca 650 realizací po celé ČR.

neváhejte a navštivte naše www.hagspraha.cz

Web : www.hagspraha.cz
Email : hagspraha@hagspraha.cz