Zobrazení 2020: 2829395

Ulice : Voletinská 252
Město : Trutnov 3
Telefon : +420 493 034 434

Velká nabídka dětských hřišť a průlezek

Zřizujete, renovujete či doplňujete zahradu či hřiště o nové dětské prvky, průlezky, pískoviště ?

Prohlédněte si naší nabídku a možnosti řešení. Samozřejmostí je i zhotovení návrhu možného uspořádání vybraných dětských průlezek, jeho zákres do zvolené lokality a také příprava a dodávka dopadových bezpečnostních ploch, ať už z písku, kačírku či pryžové dlažby.

Více na našich www.rsu.cz .

Web : www.rsu.cz
Email : rsu@rsu.cz