Zobrazení 2020: 3165366

Ulice : Boží Dar 40
Město : Boží Dar
Telefon :

Nabízíme poslední volná místa ubytování pro školy v přírodě Boží Dar

Ubytování pro školy v přírodě v krásné přírodě - Boží Dar Krušné hory za super ceny.

Chata se nachází v Krušných horách, na okraji obce Boží Dar (1 028 m.n.m.). Boží Dar je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a je významným střediskem zimních i letních sportů v České republice. Chata Dandie splňuje veškeré potřeby a standardy moderního ubytování. Objekt je vystavěn v typickém horském útulném stylu.

více na našich www.ubytovani-skoly.cz

Web : www.ubytovani-skoly.cz
Email : pjaros@alfatherm.cz
Datum vložení : 22.04 09:25 - 2014