Zobrazení 2020: 3166867

Firma : Stil trade s.r.o.
Ulice : Libišany 156
Město : Opatovice nad Labem
Telefon : +420 464 628 300

Velký výběr pro budoucí školáčky

U nás najdete vše potřebné pro veselé vykročení do školy :

školní batohy, aktovky, penály, pouzdra, sáčky na cvičky, kapsáře na lavici, peněženky, boxy na sešity, desky na čísla a písmenka, zástěrky na výtvarnou výchovu, kufříky na výtvarné potřeby.

Studenti a větší školáci jistě uvítají teenagerovské batohy, taštičky na rameno, tašky na notebook, pouzdra na tužky a luxusní peněženky.

Web : www.stil.cz/skolni-potreby-sety.aspx
Email : stil@stil.cz