Zobrazení 2020: 2829091

Město : Marianské Lázně

Rekreační areál U Mlýna

REKREAČNÍ AREÁL U MLÝNA - NABÍDKA UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLY
v chráněné krajinné obalasti Český les

Nabídka ubytování ubytování pro školy  - školní výlety, školy v přírodě atd. o celkové kapacitě 60 míst. Pro sportovní kurzy Vám na požádání zajistíme tělocvičnu, která je vzdálená 4 km. Dále pořádáme intenzivní jazykové kurzy pro děti i dospělé.

V oblasti jsou turistům přístupné vyhlídkové veže v Mariánských Lázních - Hamelika a na Krásném vrchu. V zimě, díky malým výškovým rozdílům a dlouhotrvající sněhové pokrývce, je toto místo ideální pro běžkaře či sjezdaře, kteří mohou využít dvě sjezdovky v Mariánských Lázních.

STRAVA:
Restarurace se nachází přímo v areálu (cca 50m od chat) a je součástí původní stavby. Nabízí výběr z více jak 30 druhů hlavních jídel. Kapacita restaurace je 60 osob + pivnice 30 osob + terasa 30 osob. Pro skupiny s dětmi nabízíme polopenzi nebo plnou penzi.

UBYTOVÁNÍ:
Ubytování nabízíme v nově vybudovaných chatách (dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou a dvěma přistýlkami, toaleta+sprchový kout) Chaty mají vlastní plynové topení a u každé chaty je posezení s možností rožnení na grilu. Kapacita velké chaty 1-6 osob. Kapacita malé chaty 2 osoby.

CENY UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLY A SPORTOVNÍ KLUBY:
Cena ubytování s plnou penzí včetně svačin a pitného režimu pro školy, sportovní kluby, dětské tábory již od 295.-Kč.
Cena je kalkulována na základě konkrétní objednávky (počet + věk osob a dětí, délka a termín pobytu).

DALŠÍ SLUŽBY:

- půjčovna horských kol
- vyjížďky na koních
- hrište na volejbal + nohejbal + bagbinton + floorball
- venkovní dáma, člověče nezlob se, golfový vozík s holemi a míčky
- koupání v dosahu 5 km
- dětské hřiště + bazén průmer 4m, výška 120cm
- pro uzavřenou společnost salónek s krbem pro 25 osob
- na požádání zajistíme hudební kapelu, pro sportovní kluby tělocvičnu vzdálenou 4 km
- v letních měsících je k dispozici ohniště na přípravu přírodních specialit na rožni (40 osob) včetně grilovaného selete
- společenská místnost (stolní tenis, šipky, stolní fotbal, billiard pool)
- itenzivní jazykové kurzy
- možnost lovu a rybolovu
- zajistíme procedúry v Mariánských Lázních (9km) včetně prohlídky lékaře
- služby na pokoj : pedikúra

Objednejte si pobyt u nás, budeme se na Vás těšit!

Kontakt: Jana Němcová Získalová

Web : www.u-mlyna.cz