Zobrazení 2020: 3166138

Ulice : Svahová 1
Město : Boleboř

Horský Hotel Svahová - nabídka ubytování pro školy

Ozdravné pobyty dětí, lyžařské výcvikové kurzy, školení a další akce.

Ubytování je možné ve dvou, tří až čtyřlůžkových pokojích o kapacitě celkem 44 míst.

Vybavení:
Našim hostům nabízíme posezení v restauraci s krbem, jídelně a ve společenském salonku. K dispozici je TV/SAT, kulečník, šipky, stolní tenis i sauna. V létě lze posedět na terase kde možno i grilovat. Parkování je zajištěno přímo před hotelem v letním i v zimním období.

LETNÍ AKTIVITY:
Pěší turistika, cykloturistika, koupání: přírodní koupaliště lesní rybník (400 m od hotelu), Kamencové jezero v Chomutově (16 km), aquapark v Chomutově.

Tipy na výlety: autodrom v Mostě (22 km), střelnice v Jirkově (7 km), výlet na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec (40 km), rudné doly v Měděnci (35 km), Podkrušnohorský ZOOPARK Chomutov, lázeňské město Karlovy Vary (60 km), Praha (90 km).

ZIMNÍ AKTIVITY:
Přímo u hotelu se nachází 2 vleky cca 300 m dlouhé, 2 sjezdové tratě, jedna je vhodná pro začátečníky a druhá pro pokročilé lyžaře.
Lyžařské areály v okolí: Mezihoří (3 km) 2 vleky, 2 sjezdové tratě, Klínovec, Boží Dar. V okolí jsou udržované běžecké tratě, výchozí bod přímo u hotelu.

Kontaktní osoba: Jana Langová
Telefon: 606 877 865,  474 659 068