Zobrazení 2019: 4109637

Ulice : Hrubšice 19
Město : Ivančice

LDT Pod Templštýnem

Nabízíme pronájem 4 lůžkových chatek pro konání školních výletů, škol v přírodě nebo sportovních soutředění v areálu Pod Templštýnem, nedaleko Ivančic.
Lze využít fotbalové hřiště, volejbalové kurty, 2 bazény, restaurace a jiné.
Cena 220,-Kč/osoba - cena zahrnuje: ubytování a stravu (plnou penzi).

Web : www.letnistredisko.brnensko.com
Email : gruntoradj@seznam.cz
Datum vložení : 27.01 22:34 - 2012

LDT Pod Templštýnem

Lze využít fotbalové hřiště, volejbalové kurty, 2 bazény, restaurace a jiné.
Cena 220,-Kč/osoba - cena zahrnuje: ubytování a stravu (plnou penzi).

Web : www.letnistredisko.brnensko.com
Email : gruntoradj@seznam.cz