Zobrazení 2019: 4109637

Telefon :

Moravská bouda

LYŽAŘSKÉ KURZY ZIMA 2011-2012

Přijďte pobejt do krásné stylové horské chaty, která se jmenuje Moravská bouda a najdete ji nad Špindlerovým Mlýnem v 1.225m nad mořem. Chata leží přímo na sjezdovce, která je 300m dlouhá a je ideální pro začátečníky, tento vlek navazuje na vlek DAVIDOVKY, který je dlouhý cca 1.200m.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a rádi Vás na chatě uvítáme k případné prohlídce objektu.

Rodina Dvořákova

Web : www.moravskabouda.cz