Zobrazení 2019: 2910769

Město : kolín

Chata Jana

Dobrý den,

ráda bych Vás oslovila s nabídkou využití našich chat pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, školní výlety a pod. Objekty se nachází v klidném prostředí na polosamotě v obci D.Rejdice u Kořenova v Jiz.horách. Větší chata Jana má 29 lůžek s možností přistýlky, menší Štěpánka má 18 lůžek - pro malé třídy. K dispozici venkovní dětský koutek - pískoviště, klouzačka, houpačka, kolotoč, ping-pong, travnaté hřiště, bazének a koupací jezírko. V okolí lesy, louky, možnosti výletů.
Domácí kuchyně.
Cena pro MŠ 200,-, 1.st.ZŠ 215,-, 2.st.230,-, SŠ 255,-. Cena zahrnuje ubytování, stravu 5 x denně, pitný režim.
Možnost i letních táborů.
Děkuji za Váš čas a rádi vás přivítáme :-)
S pozdravem Jana Peláková, Chata Jana a Štěpánka

Web : www.chatajana.cz
Email : info@chatajana.cz
Datum vložení : 09.01 09:13 - 2012

Chata Jana

Dobrý den,

Domácí kuchyně.
Možnost i letních táborů.
Děkuji za Váš čas a rádi vás přivítáme :-)
S pozdravem Jana Peláková, Chata Jana a Štěpánka

Web : www.chatajana.cz