Zobrazení 2019: 4110293

Ulice : Vranové 159
Město : Malá Skála

Lyžařské pobyty na hotelu Kavka

Je asi běžnější jezdit na lyžařské výcviky co nejdál do hor, ale špatné zkušenosti s počasím nás ujišťují, že je stále víc na místě nabízet alternativní pobyty. O sněhové podmínky se postaráme za Vás a ZADARMO Vás odvezeme do střediska s dobrými sněhovými podmínkami. Velkou výhodou těchto alternativních pobytů je i to, že v případě chuti nebo potřeby lze do programu přidat výlet do bazénu, tradiční turistické cíle Českého ráje a mnohé další. Pobyt se tak stane mnohem pestřejší a pro děti záživnější. Hotelový servis Vás navíc oprostí od mnoha starostí spojené s pobytem. Nechte se hýčkat a užijte si lyžařský výcvik na HOTELU KAVKA.

Web : www.hotelkavka.cz/index.php?strana=proskoly&sub=lyzak
Datum vložení : 01.09 13:20 - 2011

Lyžařské výcviky

Lyžařský výcvik na hotelu Kavka.
I letošní rok jsme pro Vás připravili pobyty v rámci lyžařských výcviků za velmi výhodných podmínek. Podrobné informace najdete na našem webu, kde je i ukázková kalkulace týdenního pobytu v ceně 2.730,- Kč za osobu. V ceně je ubytování v hotelových pokojích s příslušenstvím, plná penze, skipasy, krytý bazén a doprava.

Web : http://www.hotelkavka.cz/index.php?strana=proskoly&sub=lyzak
Datum vložení : 24.08 10:06 - 2011

Hotel Kavka - podzimní škola v přírodě / adaptační kurz

Nabízíme jeden uvolněný podzimní termín 25.- 30.9.2011 pro možnost pořádíní školy v přírodě nebo adaptačního pobytu pro střední školy. K dispozici je zhruba 80 lůžek, jídelna, společenská místnost, hřiště s umělým povrchem, venkovní bazén, dvě terasy a louky u hotelu. Maloskalské údolí dále nabízí nepřeberné množství turistických tras a cílů včetně tří hradů a tří skalních měst. Cena za osobu a den s plnou penzí začíná od 260,- Kč dle stupně školství. Na každých 15 dětí je 1 pedagog zdarma. Komplexnost našich služeb ještě doplňuje nabídka přepravy hotelovým 19-ti místným autobusem.

Na viděnou v Ráji se těší, Jan Kolařík
tel: 775339073