Zobrazení 2020: 3166761

Město : Týn nad Vltavou

Kemp nad Jezem - SLEVA NA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NAD 30 OSOB 30%, NAD 20 OSOB 15%

Kemp nad Jezem

Naše zařízení (kemp) se nachází v Nuzicích u Týna nad Vltavou a Bechyně.

Poskytujeme tyto služby: ubytování za skvělé ceny, restaurace s celodenním stravováním, sportovní vyžítí, možnost výletů po památkách ( Hluboká n/Vlt., Třeboň, Bechyně, Těšíme se na vás.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na pana Hrbka, tel.: 722 959 323, email.: hrbekknj@seznam.cz, www.kempnadjezem.wbs.cz

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ A STRAVU

NAD 30 OSOB 30%, NAD 20 OSOB 15%

Budeme se těšit na Vaší návštěvu