Zobrazení 2020: 3166293

Firma : KOUTY - centrum zábavy a sportu
Ulice : Kouty nad Desnou 1
Město : Kouty nad Desnou

Školní výlet pro školní skupiny

Akční cena 290Kč / 370Kč (inline verze)
* cena je uvedena bez dopravného od školy do areálu

DOLNÍ NÁDRŽ

Dlouhé Stráně dolní nádrž - návštěva přečerpávací elektrárny - nahlédnete do útrob jedné z nejvýkonnějších elektráren na světě  ( cca 2 hod tam i zpět)

HORNÍ NÁDRŽ

Dlouhé Stráně horní nádrž - návštěva přečerpávací elektrárny - vyvezeme  Vás  šestisedačkovou lanovkou  do výšky 1350 m.n.m -  od stanice lanovky pěšky nebo busem (cca 2 hod tam i zpět).

Inline bruslení -  nenechte si ujít!  Umožníme Vám  jízdu (včetně zapůjčení vybavení )na okruhu kolem horní nádrže – čeká Vás nejvýše položená inline dráha na světě! (cca 1hod)

AREÁL

Oběd -  součástí dne v areálu Kouty je výběr ze dvou dohodnutých menu

Projekce „ Prastará řemesla v Koutech“  -  nahlédnete do historie tohoto drsného kraje  (cca 30 min)

Koutecký les    -   skanzen dřevěných skulptur – procházka pohádkou i historií  (cca 30min)

Hry na svahu   -  discgolf  - svižná verze golfu s létajícím talířem

-  Pradědova stezka – vědomostní hra v terénu (cca 1 hod)

Odměnou pro děti bude na závěr dne slavnostně předaný “Koutíkův certifikát”, jako bonus pro učitelský dozor máme připraven voucher na celodenní skipas do Kotů pro zimní sezonu 2011/2012 .

Kontakt pro dotazy denně +420 602 322 244 (9:00 - 16:00)

Web : www.kouty.cz
Email : info@k3-sport.cz
Datum vložení : 28.03 15:32 - 2011

SKI AREÁL KOUTY

Vážení,

blíží se konec školního roku a s ním čas školních zájezdů -  proto si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou celodenního výletu do areálu Kouty.

Den strávený v Koutech je rozvržen na naučné a pohybové aktivity přizpůsobené věku dětí.

Připravili jsme tři okruhy pro tyto aktivity – dolní nádrž elektrárny, horní nádrž elektrárny a prostor areálu Kouty s šestisedačkovou lanovkou a Kouteckým lesem.

Průběhem celého dne se táhne soutěž se zaměřením na znalosti o přírodě, kouteckém kraji a ekologické formě výroby el. energie, v ceně je zahrnut oběd v našem novém gastro provoze.

Odměnou pro děti bude na závěr dne slavnostně předaný “Koutíkův certifikát”, jako bonus pro učitelský dozor máme připraven voucher na celodenní skipass pro sezonu 2011/2012 .

Kontakt pro dotazy denně +420 602 322 244 (9:00h – 16:00h), přílohou barevný leták k nabízeným aktivitám, podrobný rozpis s cenou viz níže.

Těšíme se na Vaši návštěvu

kolektiv areálu Kouty
www.kouty.cz

Podrobný časový rozvrh dne v Koutech