Zobrazení 2020: 2821128

Firma : Hotel Racek
Ulice : Černá v Pošumaví 69
Město : Černá v Pošumaví

Škola v přírodě, lyžařské kurzy, fotbalové soustředění, firemní akce

Hotel Racek se nachází v malebné šumavské obci v Černé v Pošumaví přímo na břehu Lipenského jezera.
Nabízíme pobyty pro školy, fotbalové soustředění a ostatní zájmové skupiny

Stravování:
Můžeme zajistit snídaně, obědy, obědové balíčky, večeře, svačiny, pitný režim. Vše se odvíjí dle konkrétních požadavků klienta.

Volný čas:
 Sportovní vyžití a relaxaci nabízíme přímo v hotelu v podobě sauny, vířivých koupelí a posilovny.
Pro pedagogy nabízíme bonus. Jedná se o možnost využití wellness v podobě vířivých koupelí, sauny nebo fitness zdarma.

V zimních měsících nabízíme
Lyžařské balíčky (Hochfich, Lipno nebo kombinace)

Po domluvě je možné zajistit dopravu na poznávací výlety v okolí.

Web : www.hotel-racek.cz
Email : hotelracek@seznam.cz