Zobrazení 2020: 260144

Ulice : č. p. 78
Město : Kytlice

IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO POBYTY S DĚTMI

Využijte nabídky volných termínů. Navštivte naše webové stránky a včas si rezervujte pobyt v nově zrekonstruovaném penzinu zasazeném do překrásné přírody Lužických hor. Penzion U Skály leží v oblasti s nejčistším ovzduším v severních Čechách. Ideální prostředí pro školy v přírodě, sportovní soustředění, adaptační kurzy, rodiny s dětmi, firemní školení a pořádání svateb. Možnost objednání zajímavého programu.

Informace o posledních volných termínech naleznete na:

Web: www.uskaly.cz; E-mail: rezervace@uskaly.cz; T.č. 734 596 586

- vhodné pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, rodiny s dětmi

- pokoje s vlastním sociálním zařízením;

- nově rekonstruovaný objekt

- dvoulůžkové až čtyřlůžkové chatičky

- v penzionu sauna s vířivou vanou, restaurace, dětská herna , učebna vnitřní a venkovní

- dětské hřiště, vzduchová trampolína, fotbalové a volejbalové hřiště