Zobrazení 2020: 2821128

Firma : LUNA PROGRESS s.r.o.
Ulice : Zdenice 40
Město : Nebahovy
Telefon : 388 315 255

Kdo si hraje, nezlobí!

Dobrý den,

jsme firma zabývající se výrobou dětského nábytku a herních zařízení pro všechny druhy hřišť. Naše výrobky si můžete prohlédnout na www.lunahriste.cz a na požádání, Vám zdarma zašleme ceník a katalog herních prvků (tištěná forma - poštou, forma PDF - e-mailem). Velice rádi, Vám vypracujeme kompletní, nezávaznou cenovou kalkulaci na herní prvky, které Vás zaujmou. Udělejte dětem radost, protože "Kdo si hraje, nezlobí".

Společně s kolegy se na Vás těším.

Jan Ludačka LUNA PROGRESS s.r.o.

Web : www.lunahriste.cz
Email : lunazdenice@lunapt.cz