Zobrazení 2019: 2910305

Firma : HOTEL BORNÝ - F s.r.o.
Ulice : Pod Borným 6249
Město : Staré Splavy

Hotel Borný F Staré Splavy - Máchovo jezero

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání ozdravných pobytů MŠ, školy v přírodě, malování v přírodě ZUŠ, pobyty maminek s dětmi i různá soustředění sportovní, kulturní apod. Krásná příroda u Máchova jezera je pro tyto pobyty přímo předurčena.   Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již několik let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

Web : www.hotelborny.com
Datum vložení : 14.11 08:33 - 2011

Firemní akce, školení, rekvalifikace

Firemní oslavy, hodnocení období, předvánoční rauty a oslavy, vše co firmy chtějí zajistíme v rámci možností. Prohlédněte si naše www.hotelborny stránky a rozhodujte se.

Datum vložení : 10.01 19:39 - 2011

Ozdravné pobyty, školy v přírodě, studentské pobyty, matky s dětmi

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

Pobyty objednané na termíny od 28.února do 23.dubna dáme 10% slevu!

Datum vložení : 10.01 19:39 - 2011

Firemní akce všeho druhu

Vážení pracovníci managementu i další,

chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání různých firemních akcí. Mimo jiné různá soustředění sportovní, kulturní akce, rauty, grilování selete, konference apod. a neposlední řadě i zaměstnanecké dovolené, jako odměna za dobře odváděnou práci.

Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Základní ceník služeb je již pár let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Firemní akce kalkulujeme dle požadavku na služby.

Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

S přáním krásného dne

Jiří Vinduška

ředitel

Hotel Borný,

Pod Borným 0249,

471 63 Staré Splavy, Czech

Tel. +420 602 355 974

www.hotelborny.com

GPS:  délka 14° 38´ 28,4“ E, šířka 50° 35´ 43“ N

Datum vložení : 10.01 19:38 - 2011

Ozdravné pobyty, školy v přírodě, studentské pobyty, matky s dětmi

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové, chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání školy v přírodě, ozdravného pobytu dětí i různá soustředění sportovní, kulturní apod.

Hotel penzionového typu je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již pár let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.  Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. Pří 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

S přáním krásného dne

Jiří Vinduška

ředitel

Hotel Borný,