Zobrazení 2020: 2821123

Firma : Rekreační areál Poslův Mlýn
Ulice : Poslův Mlýn 976
Město : Doksy u Máchova jezera

POSLEDNÍ VOLNÉ TERMÍNY V RA POSLŮV MLÝN A VOLNÉ TERMÍNY V LÉTĚ V PENZIONU NA KŘIŽOVATCE

Plánujete dovolenou s dětmi, potřebujete ubytování pro sportovní či taneční soustředění? Organizujete letní tábor, školu nebo školku v přírodě? Nevíte, kam jet se svou třídou na adaptační kurz?  Potřebujete vhodné prostředí pro handicapované klienty? Chcete si svou dovolenou opravdu užít? Pak neváhejte a zamluvte si svůj termín u nás.

Využijte nabídky posledních volných termínů. Můžeme nabídnout kvalitní ubytování a stravování za příznivé ceny, vybavené učebny, tělocvičnu, zrcadlový sál, velkou vzduchovou trampolínu a ostatní atrakce pro děti.

www.posluvmlyn.cz; rezervace@posluvmlyn.cz;  734 596 586

- objekty vhodné pro MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, firmy, handicapované klienty, mateřská a rodinná centra, pobyty seniorů

- ideální  pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě, sportovních a tanečních soustředění, školení, firemních akcí, adaptačních kurzů

V areálu budete mít k dispozici velkou tělocvičnu (160 m2), vybavené učebny, hernu, dětská hřiště, venkovní sportoviště, zrcadlový sál a velký párty-stan.

Jistě Vás okouzlí romantické prostředí Máchova kraje, které skýtá nepřeberné množství výletů.

Budete mít možnost objednat si zážitkové programy od základny animátorů.

Děti jistě uvítají zábavu na velké vzduchové trampolíně.

Využijte nabídky volných termínů pro školy v přírodě a posledních volných termínů pro letní pobyty.

Informace o dalších volných termínech naleznete na:

Nenašli jste volný termín pro letní pobyt  v RA Poslův Mlýn? Máte raději komornější prostředí? Navštivte náš Penzion Na Křižovatce v podhorské obci Polevsko. Penzion má celkovou kapacitu 54 lůžek v 9 nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu můžete využívat taneční sál a venkovní párty stan.

Poptávky zasílejte na rezervace@penzionnakrizovatce.cz

Více informací naleznete na: www.penzionnakrizovatce.cz

Web : www.posluvmlyn.cz
Email : rezervace@posluvmlyn.cz