Zobrazení 2020: 3453108

Město : Předměřice nad Jizerou
Telefon :

Nabídka sportovních povrchů

Dobrý den, předem bychom Vám rádi popřáli hezký a úspěšný nový rok 2011.

Naše společnost dodává na český a slovenský trh nejširší sortiment sportovních povrchů pro veškeré sportovní aktivity - jak pro exterér tak i interiér. Nezajišťujeme pouze dodávky povrchů a realizace sportovišť, ale provádíme i komplexní poradenství, studie, návrhy a optimalizace sportovišť v souladu s nejmodernějšími světovými trendy - tak aby maximálně splňovaly Vaše potřeby a požadavky. Naší hlavní specializací jsou víceúčelová sportoviště. Působíme na území celé ČR i SR a rádi Vás navštívíme pro řešení Vašeho konkrétního projektu. Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme hezký den

Ing. Pavel Jůza, PRECOL s.r.o.

tel. 731 114 258, pavel.juza@precol.cz, www.precol.cz

Web : www.precol.cz
Email : info@precol.cz
Datum vložení : 03.01 20:23 - 2011

Datum vložení : 20.01 14:43 - 2010

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020