Zobrazení 2020: 3166855

Firma : Obchůdek U Davídka
Ulice : Březenecká 4804
Město : Chomutov

Věnečky, přízdoby na drátku, polystyrénové koule aj.

Široká nabídka dekoračního materiálu pro podzimní, jarní i celoroční výzdobu (dušičky, Advent, Velikonoce aj.)

Sisal a filc (plsť) - úžasný dekorační materiál

Vytvořte si kytičky, motýlky, zápichy, přáníčka nebo jiné zajímavé dekorace ze sisalového vlákna nebo plsti. Velký výběr barev!
Sisal - pevný, ale dobře stříhatelný materiál. V nabídce 15 krásných barev (10 s třpytivým efektem) ve formátu větším než A4 (23x33cm).
Filc (plsť) - měkký, poddajný materiál, dobře stříhatelný, lze jej i prát. Formát 20x30cm nebo 50x70cm + nově i metráž!

Mozaikové a nalepovací kamínky

www.obchudekudavidka.cz

Úžasné mozaikové kamínky, vhodné na dekorování textilu, terakotových květináčů, dřevěných rámečků, podnosů a jiných předmětů, které chcete touto zajímavou dekorační technikou ozvláštnit.
V mnoha krásných barevných variantách.

Kreativní skládačky

www.obchudekudavidka.cz

Kreativní skládačky jsou úžasné sady k vytvoření roztomilých figurek, zápichů nebo obrázků z buničité vaty nebo-li vatovek. Sady jsou vhodné pro malé i starší děti, rozvíjí jejich fantazii a zručnost.

Balíček obsahuje veškeré komponenty (díly) ke složení dekorace včetně jednoduchého návodu, vy budete potřebovat jen lepidlo na papír (Herkules..), nůžky, pastelky, fixy, případně tavnou pistoli.

Pořídit si lze i jednotlivé samostatné tvary (kuličky, vajíčka, zvonky, stromečky, mrkvičky, figurky a plno dalších), tvary jsou i v různých barvách a potiscích (obličeje lidí, pohádkových postav i zvířátek) - nabídku naleznete v oddělení "Materiál a pomůcky k dekorování".

Nabídka je opravdu široká, věříme, že si jistě vyberete :-)

Dekorační papíry

www.obchudekudavidka.cz

Dekorační papíry ideální pro výrobu přáníček, papírových figurek a jiných kreativních výtvorů. Gramáž: 42g/m2 - 300g/m2.

Morušový, banánový, hedvábný, pergamenový, krepový, s třpytkami, vlnitá lepenka, kartony, fotokartony aj.

BOTY A BAČKORY - Certifikovaná obuv se žirafou

www.obchudekudavidka.cz

Dívčí a chlapecká obuv (boty i bačkory) s logem žirafy - ochranná známka zaručuje českou, certifikovanou, zdravotně nezávadnou obuv, která je to nejlepší pro správný vývoj dětské nohy!

Tento typ bačkor je navíc  ideální pro děti do škol i školek - pro snadné a rychlé obouvání.

Datum vložení : 18.07 07:14 - 2011

Zažehlovací korálky HAMA

www.obchudekudavidka.cz

Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary.
HAMA je vhodná pro všechny věkové skupiny od raného věku. Celý koncept byl vytvořen tak, že děti netuší, že dělají ještě něco jiného než že si jen hrají. Hama dětem přináší radost z vlastního výtvoru !

Web : obchudekudavidka.cz
Datum vložení : 30.05 07:15 - 2011

Dekorační přízdoby

www.obchudekudavidka.cz

Přijďte si vybrat z velkého množství různých dekoračních drobností - ke zdobení papíru, látky, věnečků, květináčků, rámů oken, alb, jarních, podzimních nebo celoročních vazeb.

Datum vložení : 30.05 07:15 - 2011

Výseky z pěnové gumy - MAXI balení

Maxi hromada výsekových motivů - počet cca 1000 kusů! Skvělé pro práci s dětmi (vhodné od 3 let), pochválila je prý i paní psycholožka!

Datum vložení : 30.05 07:14 - 2011

OMALOVÁNKY

Oblíbené dětské vymalovánky.
Klasické
(zvířátkové, pohádkové, licenční), výukové (doplněné početními příklady, znalostí písmenek a jinými dovednostními úkoly), vodové (místo pastelek malujete vodou), se samolepkami i pro ty úplně NEJMENŠÍ dětičky, které se teprve seznamují s pastelkami - obrázky jsou velké a jednoduché.

Datum vložení : 21.05 09:24 - 2011