Zobrazení 2020: 2829309

Město : Rokycany

Nabídka vzdělávacích DVD pro I.a II.stupeň základních škol a pro střední školy

Vážení pedagogičtí přátelé,
naše firma se dlouhodobě zabývá výrobou a distribucí vzdělávacích DVD pro školy. Před koncem kalendářního roku bychom Vás rádi upozornili na aktuální nabídku, kterou najdete na našich stránkách www.duharokycany.cz

V nabídce najdete např. pro I.stupeň ZŠ soubor 10 DVD z českých dějin pod názvem "Zajímavá vlastivěda" /možno objednat i jednotlivá DVD/. Pro II.stupeň ZŠ a SŠ jsou v nabídce: cyklus ""Regiony ČR", " Zeměmi Evropy" nebo "Nejznámější památky evropských dějin".

Délka jednotlivých filmů je kolem 20 min, objednávat můžete poštou, e-mailem na adrese studio@duharokycany.cz nebo telefonicky na tel.č.:776 126 808.

Web : www.duharokycany.cz
Email : studio@duharokycany.cz
Datum vložení : 30.05 07:56 - 2016

Jiří Čapek - Studio DUHA

Vážení pedagogičtí přátelé,

naše firma se dlouhodobě zabývá výrobou a distribucí vzdělávacích DVD pro školy. Před koncem kalendářního roku bychom Vás rádi upozornili na aktuální nabídku, kterou najdete na našich stránkách www.duharokycany.cz

V nabídce najdete např.pro I.stupeň školami velice žádaný soubor 10 DVD z českých dějin pod názvem "Zajímavá vlastivěda"  /možno objednat i jednotlivá DVD/. Pro II.stupeň ZŠ a SŠ jsou v nabídce pro dějepis cyklus "Nejznámější památky evropských dějin" a pro zeměpis cyklus "Regiony ČR"  /12 filmů/,  "Národní parky a chráněná území ČR" /4 filmy/ a "Zeměmi Evropy"  /11 filmů/.

Délka jednotlivých filmů je 20 - 25 min. Objednávat můžete poštou, e-mailem na adrese studio@duharokycany.cz nebo telefonicky na tel.č.: 776 126 808.

Web : www.duharokycany.cz
Email : studio@duharokycany.cz