Zobrazení 2021: 1704002
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2017: 6280215

Firma : VITALITY SLEZSKO, s.r.o.
Ulice : Sportovní areál Vendryně čp. 1017
Město : Vendryně

Nabídka - Vitality Slezsko

Nejen Vaší školu jsme schopni vybavit sportovním zbožím, za výrazně nižší ceny.Neváhejte, kontaktujte nás a my Vám zpracujeme nabídku jen a jen pro Vás. A to je jen malá část naší nabídky. Jsme schopni pro Vás uspořádat kempy, tábory, apod. Navštivte naše stránky a uvidíte….. zastupujeme značky ( Gala, Adidas, Select, Yonex, Wilson, Head, ...)

voleyball (síte, míče, ..)
fotbal (míče, branky, kopačky, oblečení (rozlišovací vesty, …)
nohejbal (míče, sítě, kopačky,..)
florball (hokejky, míče, doplnky,…)
stolní tenis (stoly, pálky, míčky, nahrávací stroje)

více najdete na našich webových stránkách … http://vitalityslezsko.cz

Web : vitalityslezsko.cz
Email : info@vitalityslezsko.cz
Datum vložení : 05.08 08:51 - 2008

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021