Zobrazení 2021: 1703064

Ulice :
Město :
Telefon :

Výhodné dárky pro děti na závěr školního roku

Nabízíme Vám možnost zvýhodněného nákupu dárků pro vaše děti a studenty ke konci školního roku a na prázdniny. Uvedete-li při objednávce heslo "sleva pro školy", odečteme vám z internetové ceny zboží 10%. Pozn.: sleva se nevztahuje na zvýhodněné balíčky a zboží ve výprodeji.

Web : www.agatinsvet.cz
Email : info@agatinsvet.cz
Datum vložení : 13.06 12:14 - 2008

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021