Zobrazení 2020: 3165601

Ulice : Pavlovská 499/6
Město : Brno

Sleva na dětské hřiště až do výše 30% z ceny prvku

CHTĚLI BYSTE, ABY DĚTI MOHLY VYUŽÍVAT DĚTSKÉ HŘIŠTĚ JIŽ OD JARA A ZA ÚŽASNOU CENU?

Nabízíme Vám jedinečnou slevu spojenou s inovací výrobního programu naší firmy.

Připravili jsme pro Vás slevovou akci na dřevěné herní prvky až do výše 30% z ceny prvku. Akce je aktuální od 04.12.2013 až do 31.01.2014. Sleva bude poskytnuta pouze u dřevěných herních sestav naší výroby, od hodnoty prvku ve výši 20.000 Kč před slevou. Sleva se odvíjí od výše objednávky. Prosím kontaktujte nás, my Vám rádi poradíme a v případě zájmu vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Více informací naleznete na našich stránkách www.grana-vdh.cz.

Nabízíme již standardně zdarma poradenství, návrh dětského hřiště včetně vizualizace, dopravu herních prvků. Dále provádíme roční kontroly na dětských hřištích, opravy dětských hřišť a celoroční servis dětských hřišť.

Web : www.grana-vdh.cz
Email : obchod@grana-vdh.cz