Zobrazení 2019: 2334696
Zobrazení celkem: 61994119

ÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýJihomoravskýVysočinaJihočeský PlzeňskýKarlovarskýPrahaStředočeský

Základní umělecká škola Praha 1

Základní umělecká škola

Ulice: Biskupská 12
Obec/město: Praha 1
Psč : 110 11
Kraj: Praha kraj

Právní forma : Příspěvková organizace

Telefon, fax :

Telefon: 222319507
Fax: není uvedeno

www: http://www.zus-biskupska.cz

Celý název :

Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12

Chcete-li být přesměrováni přímo na Vaše www stránky, nebo změnit či vymazat údaje o Vaší škole, zavolejte našim operátorům na tel: 469 620 064 nebo zašlete kontaktní e-mail na petreje@internettop.cz s údaji Vaší školy a s žádostí o úpravu či vymazání dat.

.