Zobrazení 2020: 3453110

ÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýJihomoravskýVysočinaJihočeský PlzeňskýKarlovarskýPrahaStředočeský

Soukromá základní umělecká škola, o.p.s. Litomyšl

Soukromá základní umělecká škola, o.p.s.

Ulice: Na Lánech 95
Obec/město: Litomyšl
Psč : 570 01
Kraj: Pardubický kraj

Právní forma : Obecně prospěšná společnost

Telefon, fax :

Fax: není uvedeno

www:

Celý název :

Soukromá základní umělecká škola, o.p.s.

Chcete-li být přesměrováni přímo na Vaše www stránky, nebo změnit či vymazat údaje o Vaší škole, zavolejte našim operátorům na tel: 469 620 064 nebo zašlete kontaktní e-mail na petreje@internettop.cz s údaji Vaší školy a s žádostí o úpravu či vymazání dat.

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

.