Doporučené firmy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


Nainstalujte si flash player.

Rekreační středisko Míreč

   
Firma : Rekreační středisko Míreč
Ulice : RS Míreč čp. 9
Město : Blatná
Kraj :
   
Kontaktní osoba : Ing. Miloslav Vaňáč
   
IČO : 48227595       
   
Telefon: 732 487 935    
 
     
Email : jj.vanac@seznam.cz  
Url : www.rsmirec.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Rekreační středisko  Míreč leží v malebném kraji Jižních Čech poblíž městečka Blatné. Je obklopené lesy, loukami a rybníky (Labuť...), okolo protéká říčka Lomnice. Areál je vhodný pro dětské tábory, soustředění, oslavy, ŠvP... Jsou zde skvělé podmínky pro turistiku a výlety na řadu zajímavých míst v okolí (zámek Orlík, hrad Zvíkov, Strakonice - hrad, Písek, Březnice – zámek, Baltná - zámek) i pro sportovní vyžití v místě (hřiště na malý fotbal, volejbal, stolní tenis) s možností letního osvěžení v bazénu a večerního posezení u ohně.  
   
  Aktivity

V tomto středisku se zabýváme hlavně pořádáním letních dětských táborů, organizováním škol v přírodě a různých sportovních soustředění a oslav.
Středisko pro svoji uzavřenou polohu je vhodné pro různé soukrommé akce i pro rodinné rekreace. Jsme schopni jakoukoliv akci připravit na klíč včetně dopravy.
 
   
 
 
 
   
Nabídka od Rekreační středisko Míreč pro školy :  

rekreační středisko Míreč

Nabízím poslední volný termín pro pořádání dětského tábora 29.7.-12.8.2017 v rekreačním středisku Míreč v jižních čechách.Prosím zájemce,aby se přihlásili do konce listopadu 2016.

Web : www.rsmirec.cz
Email : jj.vanac@seznam.cz
Datum vložení : 02.11 16:23 - 2016